TS Wisła Kraków SA

Firma Budago Sponsorem Meczu #WISPOD

4 tygodnie temu | 24.04.2024, 19:00
Firma Budago Sponsorem Meczu #WISPOD

Do ostatniego kwietniowego meczu Biała Gwiazda przystąpi z Budago w roli Sponsora Meczu. Dla firmy, której właścicielem jest Łukasz Krawczyk, będzie to debiut przy R22 w tej roli!

Budago to firma budowlana na co dzień współpracująca z największą polską siecią dyskontową. Swoją ofertę kieruję do przedsiębiorców, którzy inwestują w nieruchomości przeznaczone na bezpieczny i długoterminowy najem w sektorze obiektów handlowo-usługowych. Sponsor Meczu #WISPOD kompleksową obsługę zaczyna od pozyskania działki, podpisania umowy najmu, prac projektowych, uzyskania wszelkich pozwoleń poprzez budowę obiektu oraz jego odbiór, kończąc z kolei na przekazaniu najemcy. Zajmuję się również adaptacją i przebudową już istniejących powierzchni handlowo-usługowych oraz biurowych.

Budago nie jest jedyną firmą, której logo widnieje na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Krakowie. Dzięki zaangażowaniu właściciela - Łukasza Krawczyka – także drugie prowadzone przez niego przedsiębiorstwo LukTrans kojarzone jest właśnie z Wisłą Kraków. Dwukrotnie towarzyszyło już ono Białej Gwieździe w roli Sponsora Meczu podczas spotkań domowych.

Reklama Sponsora Meczu tradycyjnie wyeksponowana zostanie w przestrzeni stadionowej, a także na materiałach promujących potyczkę.

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Udostępnij