TS Wisła Kraków SA

WISŁA BIZNES

★ O projekcie

Chcąc jeszcze lepiej zintegrować środowisko biznesowe skupione wokół Klubu, powołaliśmy do życia Wisłę Biznes. Tworzy ją grono przedsiębiorców, których łączy wspólna pasja i podobne cele.

Każdy Członek Wisły Biznes jest posiadaczem jednego z pięciu pakietów, w zależności od stopnia zaangażowania: Sponsor, Partner Elite, Partner, Gold. Ciekawą opcją jest możliwość przynależenia do Wisły Biznes nie tylko firm, ale i osób fizycznych, które są zaangażowane we współpracę z Klubem. Z myślą o tej grupie stworzyliśmy pakiet Pro.

Narzędziami służącymi realizacji celów Wisły Biznes są spotkania dla Członków organizowane w formie konferencji, podczas których otrzymują dostęp do informacji, szansę na wymianę pomysłów i prezentację swojej firmy. Spotykamy się również w Strefie VIP podczas meczów domowych Wisły Kraków, na które Członkowie mogą zapraszać swoich kontrahentów i wspólnie śledzić piłkarskie zmagania drużyny Białej Gwiazdy! Ponadto organizujemy spotkania i imprezy integracyjne, które pozwalają bardziej poznać się członkom z mniej formalnej strony.

★ Odwiedź stronę: www.wislabiznes.com

Dołączając do Wisły Biznes automatycznie przystępujesz też do programu lojalnościowego B2B i możesz dzięki temu jeszcze skuteczniej budować i wzmacniać relacje ze środowiskiem biznesowym Białej Gwiazdy. Możesz korzystać z benefitów, a dodatkowo  zaoferować rabaty na swoje produkty i usługi innym Członkom Wisły Biznes . Z dedykowanych ofert i preferencyjnych cen mogą zatem korzystać wszyscy Sponsorzy i Partnerzy klubu. 

REGULAMIN