TS Wisła Kraków SA

Sektor Szkolny

MECZE NA SEKTORZE SZKOLNYM

Informacje dla uczniów szkół podstawowych:
★ Kompletne zgłoszenia uprawniające do otrzymania biletów grupowych należy przesłać najpóźniej na 6 dni przed każdym spotkaniem do godziny 12.00. Zgłoszenia można wysyłać na dwa tygodnie przed meczem, nawet jeśli nie została uruchomiona sprzedaż biletów.
★  Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany sektora bądź zmniejszenia liczby dostępnych biletów.
★  Bilety grupowe sprzedawane są w cenie 5 zł/os.
★Na każde dziesięć osób w danej grupie przysługuje bilet dla jednego opiekuna w cenie 5 zł, pozostali opiekunowie zobligowani są do uiszczenia opłaty w wysokości 69 zł/os.

Informacje dla uczniów szkół średnich:

★ Kompletne zgłoszenia uprawniające do otrzymania biletów grupowych należy przesłać najpóźniej na 6 dni przed każdym spotkaniem do godziny 12.00.
★ Zgłoszenia można wysyłać na dwa tygodnie przed meczem, nawet jeśli nie została uruchomiona sprzedaż biletów.
★ Wszystkim uczestnikom zapewniamy bilety na Sektorze
E11 i E12. W przypadku zapełnienia tego sektora, jeżeli będzie taka możliwość, grupy otrzymają bilety na inne wybrane sektory. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany sektora bądź zmniejszenia liczby dostępnych biletów.
★   Bilety grupowe sprzedawane są w cenie 15 zł/os.
★ Na każde dziesięć osób w danej grupie przysługuje bilet dla jednego opiekuna w cenie 15 zł, pozostali opiekunowie zobligowani są do uiszczenia opłaty w wysokości 55 zł/os.

ZGŁOSZENIA

★ Zgłoszenia przyjmowane będą tylko na specjalnych formularzach - do pobrania:

TUTAJ
TUTAJ

★Prawidłowo wypełnione formularze prosimy wysyłać na adres e-mail: [email protected]
★ Wszystkie pola dotyczące danych osobowych uczestników i danych kontaktowych muszą być uzupełnione, w przeciwnym przypadku formularz nie zostanie zaakceptowany.
★ Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na dokładne i poprawne wpisywanie numerów PESEL, ponieważ nie ma możliwości poprawy numeru PESEL po przesłaniu listy. Osoby, których numery PESEL będą błędne nie będą mogły wejść na stadion!
★ Poprawność numerów można sprawdzić na wielu stronach internetowych, wpisując w wyszukiwarce „kalkulator numerów PESEL”.
★ Pismo z danej placówki/organizacji musi być podpisane przez jej kierownika/dyrektora. Zgłoszenia przyjmujemy od liczby 10 osób.

WAŻNE INFORMACJE

★ Każdy kibic wybierający się na mecz Wisły Kraków musi posiadać w momencie wchodzenia na stadion dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.
★ Osoba posiadająca już bilet na mecz lub karnet nie ma możliwości otrzymania biletu grupowego - prosimy o niedopisywanie takich osób do listy.
★ Nie ma możliwości wnoszenia na mecz butelek, termosów itp. - na stadionie znajdują się punkty cateringowe. Każdy opiekun grupy zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem meczów organizowanych na stadionie Wisły i informacji przekazanie do wiadomości grupy.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt:
E-mail: [email protected] | Telefon: 789-406-375

Godziny funkcjonowania Punktu Obsługi Kibica:
★  poniedziałek - piątek: 11.00 - 19.06
★  sobota i niedziela: 10.00 - 16.00
★  dni meczowe w weekend: 10.00 - do zakończenia pierwszej połowy
★  dni meczowe w tygodniu: 11.00 - do zakończenia pierwszej połowy