Wypożyczeni: debiut Balickiego, remis Garbarni

5 lat temu | 02.09.2019, 15:44

Raport wypożyczonych.

Drużyna Artura Balickiego, Pogoń Siedlce, w ostatniej kolejce 2. ligi rywalizowała na własnym boisku z Lechem II Poznań. Niestety gospodarze musieli uznać wyższość rywali, przegrywając rywalizację 0:2. Dwa gole dla poznaniaków strzelił Jakub Kamiński. Balicki rozpoczął ten mecz na ławce rezerwowych, jednak wszedł na boisko w 75. minucie zmieniając Macieja Firleja.

Pogoń Siedlce - Lech II Poznań 0:2 (0:0)

0:1 Kamiński 49'
0:2 Kamiński 81'

Po bardzo wyrównanym spotkaniu Garbarnia Kraków zremisowała w wyjazdowym spotkaniu z Górnikiem Polkowice. W 29. minucie Kamil Kuczak wyprowadził krakowian na prowadzenie, jednak w drugiej połowie meczu padł wyrównujący gol, którego strzelcem był Eryk Sobków. Zarówno Mateusz Duda, jak i Mateusz Wyjadłowski rozpoczęli mecz w wyjściowym składzie. Duda został zmieniony w przerwie, a Wyjadłowski pozostał na boisku do końca spotkania.

Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków 1:1 (0:1)

0:1 Kuczak 29'
1:1 Sobków 77'