TS Wisła Kraków SA

Wyniki ankiety dot. polepszenia funkcjonowania działań Wisły Kraków

8 miesięcy temu | 20.11.2023, 12:00
Wyniki ankiety dot. polepszenia funkcjonowania działań Wisły Kraków

Drodzy Wiślacy w dniach 4-16 października przeprowadziliśmy anonimową ankietę wśród kibiców i kibicek Białej Gwiazdy. Dzięki Waszemu zaangażowaniu poznaliśmy Wasze opinie na temat naszej pracy i działalności meczowej.  

W badaniu wzięło udział 2315 respondentów. Największy udział w badanej grupie mają osoby w wieku od 27 do 35 lat. Wśród ankietowanych aż 47% obejrzało na żywo więcej niż 10 domowych spotkań Białej Gwiazdy. Jest to również grupa, która bardzo wysoko ocenia stronę internetową klubu. Wśród ankietowanych znacząca większość preferuje jednorazowe wejściówki, a jedynie 39% respondentów kupuje karnet na rundę lub cały sezon. 

Wyniki badania przedstawiono w prezentacji - CZYTAJ WIĘCEJ

Bardzo cieszy nas tak wysoka liczba respondentów ankiety, ponieważ dzięki temu możemy wyciągnąć konkretne wnioski na temat naszej działalności. Oto kilka najważniejszych: 

Aż 90% osób biorących udział w badaniu preferuje zakup biletu online. Jest to bardzo istotne, ponieważ dążymy do jak najwyższego udziału biletów zakupionych przez Internet w ogólnej sprzedaży wejściówek na mecze. Sprzedaż biletów online jest wygodniejsza, mniej czasochłonna oraz zwiększa komfort kibicek i kibiców. 

Starając się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom wkrótce w ofercie Official Fanshop znajdziecie więcej propozycji dla kobiet, w tym nowe modele bluz. Ponadto do sklepu trafi aktualny plakat drużynowy w rozmiarze A3, a kolekcja Retro zostanie poszerzona o nowe damskie koszulki.  

Wisła Kraków kładzie duży nacisk na ciągły rozwój swojej komunikacji, a co za tym idzie staramy się być na bieżąco z obecnymi trendami w social mediach. Jesteśmy na etapie stopniowego wdrażania większej liczby aktywizujących Was materiałów. W ostatnim czasie stworzyliśmy kanał nadawczy na Instagramie, dzięki któremu możecie być na bieżąco z udostępnianymi przez nas materiałami.

Z sezonu na sezon proponujemy Wam coraz więcej wydarzeń poza meczowych. Bardzo cieszy nas zainteresowanie nimi oraz tak liczna obecność. W ubiegłym sezonie największą frekwencję odnotowaliśmy w trakcie Dnia z Wisłą Kraków w Galerii Bronowice oraz na Prezentacji Drużyny. Z racji dużego zainteresowania  wydarzeniem postanowiliśmy ponownie zaprosić zawodników Białej Gwiazdy na spotkanie z fanami.  Podobnie, jak rok temu nie brakowało uśmiechów, wspólnych zdjęć z idolami, a także możliwości do zrobienia trójkolorowych zakupów na wyspie Official Fanshop. 

Wielu respondentów poruszyło w ankiecie temat cateringu, jako pola do pracy i poprawy. Dzięki Waszym odpowiedziom mamy szerszą perspektywę na obecna sytuację z cateringiem. Pragnąc zapewnić jak najlepszą jakoś i obsługę dnia meczowego, analizując wasze uwagi dotyczące pracy cateringu, pracujemy nad zapewnieniem dodatkowych rozwiązań usprawniających obsługę kibiców oraz poprawę jakości spożywania posiłków i napojów podczas meczu. 

Dziękujemy za duże zaangażowanie! 

Udostępnij