TS Wisła Kraków SA

Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Górnikiem Łęczna

2 miesiące temu | 08.12.2023, 14:55
Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Górnikiem Łęczna

Na niedzielę 10 grudnia zaplanowano mecz ligowy z Górnikiem Łęczna. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dla kibiców, którzy w ograniczonej liczbie mogą wziąć udział w meczu.

Wychodząc z domu weźcie pod uwagę warunki drogowe i pogodowe, dlatego nie zapomnijcie o zapasie czasowym i o ciepłym ubraniu. Zabierzcie ze sobą koniecznie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Bramy stadionu będą otwarte od godziny 10.40.

UWAGA! Przypominamy o konieczności zmiany miejsca wszystkich karnetowiczom i pakietowiczom z sektorów E, F, C i D. Proces można przeprowadzić stacjonarnie w Punkcie Kibica i online do momentu rozpoczęcia meczu.

Kibice z sektorów A, H i VIP pozostają na swoich miejscach.

Wejście dla fanów Białej Gwiazdy, którzy dokonali zmiany miejsca i w meczu z Górnikiem Łęczna zasiądą na sektorze Orlen Oil VIP Silver, znajduje się przy sektorze A11 (kołowrót, nie hol główny VIP).


Ze względu na zmienioną organizację atrakcje dla najmłodszych sympatyków znajdować się będą w sektorze A przy wyspie sklepowej (góra).

Przed wejściem na stadion prosimy o sprawdzenie metody dostarczenia biletu lub karnetu wybranej przy zakupie. W przypadku wybrania opcji:

- Wydruk samodzielny - w tym wypadku należy pobrać bilet lub okazać go na telefonie. Dotyczy to także osób, które posiadają Kartę Kibica, ale przy dokonaniu zakupu biletu lub karnetu wybrali wydruk samodzielny.

- Karta Kibica - przy wybraniu tej metody dostarczenia, osoby posiadające bilet na mecz lub karnet wchodzą na stadion poprzez odbicie na bramkach wejściowych swoich Kart Kibica.

- Wirtualna karta - osoby, które przy zakupie biletu lub karnetu wybrały formę dostarczenia karta wirtualna wchodzą na wygenerowany kod na telefonie.

UWAGA! Prosimy o sprawdzenie daty ważności KK! W jaki sposób sprawdzić formę wybraną przy kupnie karnetu lub biletu:


1. Zaloguj się do swojego profilu.
2. Po zalogowaniu wybierz zakładkę konto.
3. Następnie pojawią się zakupione produkty.
4. Kliknij w bilet lub karnet.
5. Pod twoimi danymi osobowymi pojawi się metoda dostarczenia.


Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Strategiczny
Sponsor Techniczny
Sponsorzy
Sponsor Motoryzacyjny