TS Wisła Kraków SA

Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem #WISBBT

1 miesiąc temu | 25.05.2024, 11:47
Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem #WISBBT

W niedzielne popołudnie, w ramach ostatniej kolejki Fortuna 1. Ligi, Wiślacy podejmą zespół z Niecieczy. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami przedmeczowymi oraz atrakcjami, które będą na Was czekać podczas nadchodzącego wydarzenia. 

Prosimy o zachowanie ostrożności na drogach i wcześniejsze przybycie na stadion, aby uniknąć kolejek. Wychodząc z domu pamiętajcie o zabraniu dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości oraz o wcześniejszym pobraniu biletu. Bramy stadionu będą otwarte od godziny 13:00.

Tedex-Pol po raz drugi będzie Sponsorem Meczu, tym razem #WISBBT. Jest firmą specjalizującą się w pracach związanych z kompleksowym wykonaniem różnorodnych robót żelbetowych i zbrojarskich na obiektach budowlanych, zaczynając od inżynieryjnych i kończąc na handlowych czy użyteczności publicznej. W 2022 roku firma była Sponsorem sekcji AMP Futbol, a obecnie jest trzonem wiślackiego biznesu jako Partner Elite. 

Dla tych, którzy zdecydują się wspierać zespół Wisły z trybun stadionu tego dnia, przygotowaliśmy jak zwykle wiele atrakcji:

 • Wraz z wybiciem godziny 10:00 na parkingu przed sektorem C rozpocznie się Wiślacki Dzień Dziecka. Z racji tego święta, przygotowaliśmy wiele atrakcji dla najmłodszych kibiców. Mali Wiślacy będą mogli skorzystać z dmuchańców i wziąć udział w animacjach takich, jak malowanie twarzy, bańki mydlane i zabawy;
 • Wojsko z 5 pułkiem dowodzenia zaprezentuje samochody, namiot wojskowy, broń pokazową oraz warsztaty pierwszej pomocy. Straż pożarna pokaże wozy strażackie i wyposażenie;
 • Wodociągi krakowskie udostępnią beczkowóz z kranówką i strefę edukacyjną;
 • Akademia Piłkarska Wisły Kraków zorganizuje minitreningi;
 • SmartGames: IUVI zaprezentuje gry logiczne, GDD animacje plastyczne, a EPOCH wodne koraliki. W konkursach będzie można wygrać 1906 zabawek od SmartGames;
 • Strefę miasteczka odwiedzi piłkarz;
 • dostępna będzie także strefa Socios Wisła Kraków oraz… ekspozycja Pucharu Polski.

Atrakcje i zabawy będą trwały do godziny 18:00 Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!

Z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka zapraszamy do Official Fanshop, gdzie czekają na Was wyjątkowe zniżki stworzone specjalnie na tę okazję.

Także i tym razem Zarząd Transportu Publicznego udostępni większe tramwaje na linii 20 i trzy dodatkowe autobusy Mobilisa po meczu #WISBBT:

1. Cichy Kącik – Miasteczko Studenckie AGH – po trasie 139 – Kombinat;

2. Cichy Kącik – Miasteczko Studenckie AGH – po trasie 144 – Prądnik Biały;

3. Cichy Kącik – Miasteczko Studenckie AGH – po trasie 173 – Nowy Bieżanów Południe.

Przed wejściem na stadion prosimy o sprawdzenie metody dostarczenia biletu lub karnetu wybranej podczas zakupu. W przypadku wybrania opcji:

 • Wydruk samodzielny - należy pobrać bilet i wydrukować go lub okazać na telefonie. Dotyczy to również posiadaczy Kart Kibica, którzy wybrali tę opcję przy zakupie biletu lub karnetu.
 • Karta Kibica - osoby, które wybrały tę metodę, wchodzą na stadion, używając swoich Kart Kibica na bramkach wejściowych.
 • Wirtualna karta - osoby, które wybrały tę opcję, wchodzą na stadion, pokazując wygenerowany kod na telefonie.

UWAGA! Prosimy o sprawdzenie daty ważności swojej Karty Kibica! Aby sprawdzić formę wybraną przy zakupie biletu lub karnetu:

 1. Zaloguj się do swojego profilu.
 2. Wybierz zakładkę "Konto" po zalogowaniu.
 3. Znajdź zakupione produkty.
 4. Kliknij na bilet lub karnet.
 5. Pod twoimi danymi osobowymi znajdziesz metodę dostarczenia.

UWAGA! Osoby, które mają bilety i karnety w telefonach, prosimy o zapoznanie się ze szczegółami wejścia na stadion za pomocą systemu Wallet.

Udostępnij