TS Wisła Kraków SA
Wisła Women

Tomasz Kaleta nowym trenerem pierwszej drużyny

4 tygodnie temu | 20.05.2024, 21:05
Tomasz Kaleta nowym trenerem pierwszej drużyny

Tomasz Kaleta obejmie pierwszy zespół kobiet. Szkoleniowiec posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu drużyn kobiecych i młodzieżowych.

W przeszłości związany był między innymi z ekstraligowym zespołem AZS UJ Kraków, KS Podgórze, SMS-em Bratniak, KS Wanda Kraków oraz drużynami dziecięcymi i młodzieżowymi w KS Prądniczanka i Akademii Hutnika Kraków.

Kwalifikacje:

- UEFA A oraz KNVB (Holenderski Związek Piłki Nożnej) Basic level

- Part 1;- ⁠Uczestnik stażów m.in. w Benfice Lizbona, VfL Wolfsburg, PSV Eindhoven, Ajax Amsterdam, Twente Enschede oraz w Wiśle Kraków, Górniku Zabrze, Legii Warszawa czy Zagłębie Lubin;

- ⁠Liczne konferencje szkoleniowe z zakresu szkolenia w piłce męskiej i kobiecej.

W sztabie szkoleniowym pozostaje również trener Kamil Król.

„Cieszę się, że mogę wziąć udział jako trener w tak ciekawym projekcie, jakim jest Wisła Kraków Women. Znam część zawodniczek, miałem możliwość oglądania kilka meczów i rzuciły mi się w oczy wysokie umiejętności indywidualne, które poparte odpowiednią pracą w treningu będą kluczem do końcowego sukcesu. Przed nami ważne momenty sezonu i 4 ostatnie mecze, na które mam pomysł i w których pokażemy determinację w dążeniu do celu” - powiedział nowy szkoleniowiec Wisła Women.

Powodzenia, Trenerze!

Udostępnij