TS Wisła Kraków SA

Specjalista ds. księgowości - oferta pracy

7 miesięcy temu | 26.01.2024, 10:00

Dołącz do zespołu Białej Gwiazdy i zostań specjalistą ds. księgowości!

Twój zakres obowiązków:

Księgowanie dokumentów zakupu krajowych i zagranicznych, raportów kasowych;

Kontrola i bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym;

Prowadzenie ewidencji wartości niematerialnych i prawnych oraz środków trwałych;

Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów;

Sporządzanie deklaracji VAT, CIT, IFT;

Sporządzanie śródrocznych i rocznych sprawozdań finansowych;

Przygotowanie raportów do GUS (D-NUK, F-01, itp);

Okresowe uzgadnianie zapisów i sald na kontach;

Wsparcie podczas sporządzania dokumentacji na potrzeby audytu oraz procesów licencyjnych.

Nasze wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe lub doświadczenie w pracy w dziale księgowości;

Znajomość przepisów podatkowych;

Mile widziana znajomość programu ERP Symfonia;

Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Microsoft Excel;

Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

Pracę na pełny etat (umowa o pracę lub B2B);

Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach;

Dofinansowanie szkoleń i kursów;

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: [email protected]

5312560