Przy R22: 6-12.11

10 miesięcy temu | 13.11.2023, 07:00

Za nami kolejny tydzień, w trakcie którego miało miejsce wiele ważnych wydarzeń z Białą Gwiazdą w tle. Postanowiliśmy więc przypomnieć Wam to, co w ostatnich siedmiu dniach wydarzyło się przy Reymonta.

PP: Widzimy się w 1/8! Wisła - Polonia 3:0

Wtorkowy wieczór przynosił spotkanie Wisły Kraków z Polonią Warszawa w ramach Pucharu Polski. Zwycięstwo Białej Gwiazdy 3:0 nad rywalem ze stolicy pozwoliło graczom trenera Radosława Sobolewskiego zameldować się w 1/8 finału tych rozgrywek. WIĘCEJ O MECZU

Wisła Women: Zwycięstwo z Pogorzanką Pogorzyce

Kolejna ligowa potyczka Wiślaczek przyniosła zwycięstwo.  Zawodniczki Białej Gwiazdy mierzyły się z zespołem Pogorzanki Pogorzyce. Krakowianki pokonały rywalki 6:1, a bramki dla Białej Gwiazdy strzeliły Włodarz, Filar, Płaszczyk, Łatka, Dąbrowska oraz Sobolewska. WIĘCEJ O MECZU.

Komunikat TS Wisła Kraków SA i ZIS Kraków

W środę 8 listopada 2023 roku rozpoczęły się prace na murawie Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie polegające na wymianie pól bramkowych do 11. metra. Zabieg ten został objęty gwarancją.

Prace te są planowe i były uwzględnione w harmonogramie, a boisko przygotowano pod ich realizację w przyjętym terminie. Koniec przewidziano na początek następnego tygodnia.

W 1/8 Fortuna Puchar Polski ze Stalą Rzeszów

Drużyna Białej Gwiazdy poznała rywala, z którym zmierzy się w kolejnej rundzie Fortuna Pucharu Polski. W 1/8 Fortuna Puchar Polski Wisła Kraków zagra u siebie ze Stalą Rzeszów.

Ramowy termin rozgrywania 1/8 Fortuna Pucharu Polski to 5-7.12.2023. Wszystkie pary 1/8 TUTAJ.

Z Gdańska z jednym punktem: Lechia - Wisła 0:0

Piątkowy wieczór oznaczał potyczkę na północy Polski, gdzie w Gdańsku rywalizowały drużyny Lechii i Wisły. Po 90 minutach oba zespoły zmuszone były podzielić się punktami po bezbramkowym remisie.  WIĘCEJ O MECZU.

Patryk Gogół z powołaniem do kadry U-20!

Patryk Gogół znalazł się w gronie kadrowiczów U-20 powołanych na mecz reprezentacji.

Pomocnik Białej Gwiazdy otrzymał powołanie na mecz towarzyski, którzy kadra do lat 20 rozegra 17 listopada w Pardubicach. Młodzi Polach podejmą w tym meczu Czechy.

Gogółek, powodzenia!

Polska U-17: Japonia lepsza w pierwszym meczu

Nie tak wyobrażali sobie początek Mistrzostw Świata młodzi kadrowicze z Polski U-17. W pierwszym meczu Biało-Czerwoni musieli uznać wyższość Japonii, ulegając rywalom 0:1. Jakub Krzyżanowski rozegrał pełne 90 minut.

Pierwsza - i jak się później okazało ostatnia - bramka padła w 77. minucie meczu po strzale Rento Takaoki, który znalazł sposób na zaskoczenie bramkarza Biało-Czerwonych. Chwilę przed tym, jak padła bramka w utrzymaniu rytmu meczowego przeszkodził obu zespołom intensywny mecz, który zmusił arbitra do przerwania rywalizacji.