TS Wisła Kraków SA
#PoPucharWi5ło

#PoPucharWi5ło: Ważne informacje dotyczące dystrybucji pakietów

2 miesiące temu | 09.04.2024, 20:43
#PoPucharWi5ło: Ważne informacje dotyczące dystrybucji pakietów

Wisła Kraków zameldowała się w finale FORTUNA Pucharu Polski i 2 maja o godzinie 16.00 powalczy o trofeum z zespołem Pogoni Szczecin. Organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Piłki Nożnej, który obu klubom przekaże 10 tysięcy biletów upoważniających do udziału w spotkaniu za bramkami.

W związku z awansem do finału FORTUNA Pucharu Polski Wisła Kraków złożyła do Polskiego Związku Piłki Nożnej wniosek o zawieszenie kary w postaci zakazu wyjazdu zorganizowanych grup kibiców nałożonej na klub po meczu FORTUNA Pucharu Polski rozegranym w Lublinie. W przypadku otrzymania pozytywnej decyzji klub wystartuje ze sprzedażą pakietów, której procedury prezentujemy poniżej.

Na mecz finałowy dystrybuowane będą WYŁĄCZNIE pakiety w cenie 200 zł, w skład których wchodzą: bilet, t-shirt i czapka z daszkiem. Wejściówki 2 kategorii w ramach pakietu obejmować będą następujące sektory na trybunie północnej dedykowane kibicom Wisły Kraków: G7, G8, G9, G10, G11, G12, G13, G14. D3, D4, D5, D6, D7, D8. Z puli otrzymanych biletów wyodrębniono dolną trybunę, na której miejsca zostały zarezerwowane dla kibiców odpowiedzialnych za prowadzenie dopingu.

Osoby niepełnosprawne pragnące wziąć udział w wydarzeniu proszone są o kontakt z Fundacją Otwarte Ramię Białej Gwiazdy.

ZASADY ZAKUPU PAKIETU:

Przy zakupie pakietu nie będzie możliwości wyboru konkretnego miejsca, zostanie ono przydzielone przez PZPN w późniejszym terminie. W momencie transakcji kibic otrzyma potwierdzenie zakupu. Nie ma możliwości nabycia SAMEGO BILETU. Sprzedaż realizowana będzie w Punkcie Obsługi Kibica na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Krakowie i online. W celu uniknięcia kolejek sugerujemy skorzystanie z opcji internetowej, która stanowi najszybszą formę zakupu (przypominamy o konieczności posiadania aktywnego konta na stronie bilety.wislakrakow.com).

Pierwszy etap dystrybucji pakietów dedykowany będzie karnetowiczom SEZON 2023/2024 i WIOSNA 2024, po jego zakończeniu uruchomiona zostanie sprzedaż otwarta. W wszystkich przypadkach będzie można skorzystać z formy stacjonarnej i online.

Zasady kupna pakietu:

- Karnetowicz w ramach jednej transakcji będzie mógł nabyć pakiet dla siebie i maksymalnie czterech innych posiadaczy aktywnych abonamentów, czyli łącznie pięć;

- Kibic nieposiadający karnetu będzie mógł w otwartej sprzedaży w ramach jednej transakcji nabyć 5 pakietów (stacjonarnie lub online);

- Kibice wspierający klub poprzez członkostwo w Stowarzyszeniu Socios Wisła otrzymają możliwość zakupu pakietów (jeden pakiet dla jednego członka organizacji, liczba pakietów jest ograniczona). O szczegółach zostaną poinformowani poprzez wewnętrzną komunikację w stowarzyszeniu. Z kolei wszyscy członkowie Socios, którzy posiadają dodatkowo karnet, swój pakiet nabyć muszą w POK lub online bezpośrednio od klubu.

WARUNKIEM ZAKUPU PAKIETU JEST POSIADANIE NUMERU PESEL. Otrzymane w czasie transakcji potwierdzenie zakupu będzie wymienne na bilet, który zostanie wydrukowany w późniejszym terminie przez organizatora - PZPN. W czasie transakcji prosimy o podanie rozmiarów t-shirtów, których nie będzie można już zmienić!

WAŻNE! Sam zakup pakietu nie uprawnia do wejścia na finału FORTUNA Pucharu Polski! Po dokonaniu transakcji należy wygenerować potwierdzenie zakupu pakietu biletowego i na postawie tego potwierdzenia odebrać pakiet (bilet, koszulkę i czapkę) w Punkcie Obsługi Kibica.

Informacje dodatkowe:

- danych na potwierdzeniu i na docelowym bilecie nie można zmienić;

- potwierdzenia zakupu ani docelowego biletu nie można zwrócić;

- potwierdzenia zakupu ani docelowego biletu nie można przekazać innej osobie. Zakupione pakiety będzie można odebrać jedynie osobiście;

- nie będzie prowadzonej wysyłki.

Do odbioru niezbędne będzie potwierdzenie zakupu pakietu dostępne w systemie w ramach indywidualnego konta kibica (proces taki sam, jak w przypadku generowania biletu na mecze przy R22). Do odbioru za innego nabywcę pakietu niezbędne będzie posiadanie potwierdzenia jego nabycia i znajomość rozmiaru koszulki!

Rozmiary:

92 cm - 2 lata

104 cm - 4 lata

116 cm - 6 lat

128 cm - 8 lat

140 cm - 10 lat

152 cm - 12 lat

Dorosły:

XS

S

M

L

XL

2XL

3XL

4XL 

O terminach odbioru pakietów (biletów, t-shirtów i czapki) poinformujemy w osobnym komunikacie!

UWAGA! Informacja na temat transportu zostanie podana w późniejszym terminie.

Harmonogram sprzedaży:

- I tura dla karnetowiczów

II tura – sprzedaż otwarta

UWAGA! W dniach dystrybucji pakietów wydłużona zostanie praca Punktu Obsługi Kibica na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Krakowie.

Udostępnij