TS Wisła Kraków SA

Napisz list do Wiślackiego Mikołaja!

7 miesięcy temu | 17.11.2023, 22:47
Napisz list do Wiślackiego Mikołaja!

6 grudnia to data, na którą z niecierpliwością oczekują wszystkie dzieci!  Wypatrywać Świętego Mikołaja można także przy Reymonta, gdzie na najmłodszych kibiców czeka wyzwanie, które umili im ten czas! 

Młoda Wiślaczko, młody Wiślaku, wystarczy, że napiszesz, namalujesz lub wykleisz list, który z pewnością trafi do brodatego staruszka. A więc… do dzieła! Wykaż się swoją kreatywnością i dostarcz nam swoją pracę.

Odwiedź Official Fanshop w dniach od 20.11-3.12 w godzinach otwarcia sklepu i umieść swój list w świątecznej skrzynce znajdującej się przy kasach.


Ponadto w czasie sobotniego meczu z GKS-em Katowice 25.11 na każdej wyspie sklepowej umieszczone zostaną skrzynki na listy. Nie zapomnijcie zostawić swoich danych osobowych (imię, nazwisko, numer telefonu i adres), dzięki którym Święty Mikołaj będzie mógł się z Wami skontaktować! Prezenty trafią do autorów najciekawszych prac.

Partnerem akcji ,,Listy do Świętego Mikołaja jest firma BEHAP-BUD.

BEHAP-BUD s.c. to firma specjalizująca się w przeprowadzaniu kursów i szkoleń zawodowych oraz w świadczeniu usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. W swoim działaniu stawia na współpracę zarówno z wielkimi koncernami, jak i klientem indywidualnym. Spółka realizuje szkolenia techniczne z zakresu uprawnień UDT/TDT, w tym na operatorów i na konserwatorów m. in. wózków widłowych, podestów ruchomych, suwnic i żurawi, a także szkolenia z zakresu BHP oraz uprawnień energetycznych i spawalniczych. Ponadto firma zajmuje się wynajmem maszyn takich, jak wózki widłowe oraz podesty ruchome. BEHAP-BUD s.c. to rodzinna firma z ponad 25-letnią historią. Działając nieprzerwanie od 1998 r. osiągnęła status jednego z liderów branży szkoleniowej w Polsce. Wysoka jakość oferowanych usług idąca w parze z wykwalifikowanym zespołem specjalistów przełożyła się na zaufanie setek tysięcy zadowolonych klientów.

Udostępnij