TS Wisła Kraków SA

FAQ przed meczem z KF Llapi

6 dni temu | 11.07.2024, 12:43
FAQ przed meczem z KF Llapi

Drodzy kibice, przygotowaliśmy dla Was szereg informacji organizacyjnych przed czwartkowym meczem w I rundzie eliminacji do Ligi Europy z KF Llapi. 

Czy mecz z KF Llapi jest objęty karnetem? Nie, mecze w ramach eliminacji do Ligi Europy nie są objęte karnetem. KUP BILET

Co muszę zabrać ze sobą na mecz? Obowiązkowe, przy wejściu na teren stadionu jest posiadanie dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowód, prawo jazdy, legitymacja szkolna). Weź ze sobą także barwy klubowe i dużo pozytywnej energii, by dopingować Białą Gwiazdę.

Jak dostać się na Stadion Miejski im. Henryka Reymana? Z myślą o naszych kibicach, którzy jeszcze nigdy nie byli na meczu Wisły Kraków - lub tych, którzy nie pamiętają dokładnie, jak trafić na stadion - przygotowaliśmy małe kompendium, jak dotrzeć na R22 z każdej strony Krakowa. DROGI DOJŚCIA 

Od której godziny mogę wejść na stadion? Bramy stadionu zostaną otwarte od godz. 18:30.

Czy na terenie stadionu znajduje się depozyt? Tak, depozyt znajduje się od ul. Reymana (przy wejściu na Sektor Rodzinny - żółta brama).

Czy w dniu meczu mogę kupić bilet na mecz? Tak, kasy POK-u są czynne od godz. 11.00. Cena biletu w dniu meczu jest droższa o 5 złotych zarówno online, jak i w Punkcie Obsługi Kibica. 

Czy w dniu meczu Official Fanshop jest czynny? Tak, podobnie jak w przypadku POK-u - Official Fanshop zaprasza na zakupy od godz. 11.00.

Czy na Sektorach będzie catering? DMD Group podczas spotkań rozgrywanych przy R22 obsługiwać będzie 83 punkty kasowe, co ma pomóc w płynności obsługi. Jest to ponad dwa razy więcej stref niż na ostatnim meczu poprzedniego sezonu, co przy pełnym obłożeniu (33 000 kibiców) pozwoli osiągnąć średnią poniżej 400 os. na kasjera. Dodatkowo, aby rozładować kolejki oraz odciążyć klasyczne punkty zostaną stworzone dodatkowe miejsca do zakupu napojów - tzw. „wyspy piwne”. Z kolei przy największych punktach cateringowych (np. na górnym E) zostaną wydzielone mniejsze punkty sprzedażowe oznaczone napisem TYLKO PIWO, by osiągnąć efekt taki sam, jak na każdej wyspie. Firma DMD zainwestowała również w sprzęt m.in do przygotowania zapiekanek. Zmiany dotyczyć będą także zewnętrznego punktu zlokalizowanego na parkingu przed sektorem C od strony ulicy Reymonta. Tam rozdzielona zostanie sprzedaż piwa i grilla, a wyspa zyska dodatkowe punkty kasowe. Zapraszamy do wcześniejszego przychodzenia na stadion przed meczem z KF Llapi. Już od godziny 16.00 czekać będzie na Was miasteczko z atrakcjami i ze strefą gastronomiczną.

WAŻNE!

Sprawdź ważność Karty Kibica! Jeśli nie jest ważna możesz ją przedłużyć w POK-u. 

Jeśli posiadasz bilet/karnet na Trybunę E nie musisz kierować się do konkretnej bramki ze swojego sektora. Odbić swoją wejściówkę możesz w dowolnym kołowrocie oznaczonym SEKTOREM E. Usprawni to wejście na stadion.  

Udostępnij