Czarnogóra rozbita, Savićević bez minut

4 lata temu | 14.11.2019, 22:56

Raport z meczu Czarnogóry.

Synowie Albionu od samego początku meczu rozgrywanego na stadionie Wembley w Londynie chcieli udowodnić swoją dobrą dyspozycję i przypieczętować awans. Podopieczni Garetha Soutgathe'a kompletnie zdominowali gości z półwyspu bałkańskiego, czego potwierdzeniem był wynik do przerwy - 5:0. Klasycznym hattrickiem popisał się Harry Kane. W drugiej połowie gospodarze nieco zwolnili tempo i dołożyli dwie bramki. Czarnogóra występy w grupie A zakończyła z trzema punktami na koncie, natomiast Anglików, którzy są już pewni awansu na europejski czempionat, czeka jeszcze jedno spotkanie - w niedzielę zmierzą się na wyjeździe z reprezentacją Kosowa.

Anglia - Czarnogóra 7:0 (5:0)
1:0 Oxlade Chamberlain 11'