TS Wisła Kraków SA

Bartłomiej Grzegorczyk i Dawid Ignacok w sztabie Wisły Kraków

2 miesiące temu | 24.11.2023, 12:32
Bartłomiej Grzegorczyk i Dawid Ignacok w sztabie Wisły Kraków

Sztab pierwszej drużyny zasilili Bartłomiej Grzegorczyk i Dawid Ignacok. Obaj będą pełnić funkcję klubowych fizjoterapeutów.

Bartłomiej Grzegorczyk urodził się 4 stycznia 1994 roku. Jest absolwentem studiów licencjackich i magisterskich na kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zbierał współpracując ze sportowcami Szkoły Mistrzostwa Sportowego, AZS UJ Kraków Ekstraligi Kobiet, pierwszej drużyny Garbarni Kraków. Przez ostatnie pięć lat opiekował się młodzieżą z R22 w zespole Centralnej Ligi Juniorów U-19.

Dawid Ignacok urodził się 5 czerwca 1991 roku. Ukończył fizjoterapię na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, a następnie 4-letnie studia na Akademii Osteopatii. Nowy fizjoterapeuta Wisły to uczestnik kilkudziesięciu szkoleń i konferencji z zakresu różnych koncepcji terapii manualnych, igłoterapii suchej, terapii narzędziowych i wielu innych. Od lat współpracuje indywidualnie z polskimi sportowcami.

Trzymamy kciuki!


Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Strategiczny
Sponsor Techniczny
Sponsorzy
Sponsor Motoryzacyjny