TS Wisła Kraków SA

VIP Lounge

Strefa VIP Lounge to miejsce, w którym można poczuć piłkarski klimat w wyjątkowym wydaniu. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń stwarza idealne warunki do kibicowania i spotkań towarzyskich.

  miejsce na trybunie z dobrą widocznością;

 1 ciepłe danie do wyboru;

 piwo, soki i woda bez limitu;

 możliwość spotkania piłkarzy Białej Gwiazdy i legend klubu

 okazjonalne atrakcje dodatkowe;

 strefa rozrywki;

 możliwość korzystania 2h przed i 2h po meczu;

 świetne miejsce na spotkania towarzyskie.

Miejsce to zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie, nie tylko dzięki znakomitej widoczności murawy, ale i znajdującej się tutaj strefie rozrywki, gdzie między innymi możesz rozegrać własny mecz w piłkarzyki! Po stoczonym pojedynku możesz skorzystać z oferty gastronomicznej – w cenie wejściówki jest możliwość wyboru dowolnego dania z menu. Dodatkowo od sezonu 2024/2025 możesz bez limitu korzystać z oferty napojów (piwo, woda, soki).  

Zanim zabrzmi Hymn Białej Gwiazdy dzięki przeszkleniom zobaczysz z wnętrza Strefy zawodników przygotowujących się do wyjścia na murawę i poczujesz emocje, jakie towarzyszą drużynom w tej znaczącej chwili. Wizyta w Strefie VIP Lounge będzie zatem świetną rozrywką dla rodziny i przyjaciół!

Oferta biletów do Strefy VIP > PDF 

Oferta karnetów na sezon 2024/2025 do Strefy VIP Lounge > PDF 

Zobacz WIRTUALNY SPACER* z sezonu 2023/2024 po Strefie VIP - LINK

*Wirtualny spacer został zrealizowany przez firmę K2 Wirtualne Spacery w sezonie 2023/2024


By dowiedzieć się więcej skontaktuj się z Działem Sprzedaży Biletów VIP:

+48 789 406 372
[email protected]

Najczęściej zadawane pytania

W Strefie VIP nie narzucamy zasad dotyczących ubioru, jednak preferowanym stylem i najczęściej wybieranym Przez naszych GoŚci są smart lub business casual. Natomiast ze względu na specyfikę miejsca oczywiście mile widziane są koszulki piłkarskie Białej Gwiazdy oraz barwy klubowe.
Goście Strefy VIP Lounge mogą korzystać z oferty cateringowej dostępnej w punkcie wewnątrz Strefy. Przy wejściu, wraz z odbiorem opaski, Goście odbierają żeton, który następnie mogą wymienić w punkcie cateringowym na wybrane danie ciepłe. Dodatkowo od sezonu 2024/2025 moga bez limitu korzystac z oferty napojów (piwo*, woda i soki). Dodatkowo istnieje możliwość zakupienia na miejscu pozycji z oferty punktu - kawy, herbaty, napojów Pepsi. Napoje wydawane sa w kubkach wielorazowego uzytku w systemie kaucji zwrotnej *Standardowo piwo do 3,5%; w przypadku meczów podwyzszonego ryzyka - 0%
Z uwagi na mocno ograniczoną liczbę miejsc na parkingu VIP nie prowadzimy rezerwacji ani sprzedaży miejsc przy zakupie biletu kategorii VIP Lounge.