TS Wisła Kraków SA

SKYBOX NA SEZON

Zapraszamy do miejsca, które umożliwi Ci doświadczenie widowiska sportowego w niezwykłych okolicznościach. Loże SKYBOX Wisły Kraków to nowoczesna przestrzeń dla sportu, biznesu i wypoczynku.

 możliwość korzystania poza dniami meczowymi;

 możliwość personalizacji wnętrza;

 menu z daniami ciepłymi, zimnymi przekąskami, deserami;

 napoje zimne i gorące;

 dedykowana obsługa kelnerska;

 możliwość skorzystania już od 2h przed meczem;

 dedykowane wejście VIP;

 10 miejsc siedzących na prywatnej trybunie;

 karty parkingowe;

 prywatna toaleta.

Przed każdą z lóż znajduje się prywatna trybuna z wygodnymi fotelami, zapewniająca doskonały widok na stadion. Ponadto każdy ze SKYBOXÓW wyposażony jest w telewizory, na których możesz śledzić transmisję meczu! Jest to przestrzeń dla Ciebie i Twoich gości, w której doświadczycie relaksu i prywatności. Elegancko urządzone loże, wyposażone są w zaplecze sanitarne i klimatyzację.


Zostań na dłużej!

Abyś mógł poczuć się wyjątkowo, wynajmując lożę na dłuższy okres, dajemy Ci możliwość własnej aranżacji wnętrza.


Nowoczesne loże biznesowe SKYBOX to doskonałe miejsce to integracji świata biznesu. Wynajmując lożę na dłużej stajesz się Członkiem Wisły Biznes i zyskujesz możliwość korzystania z niej ze swoimi gośćmi nie tylko podczas meczu. W pozostałe dni możesz organizować w swoim SKYBOXIE spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia z możliwością wykorzystania serwisu cateringowego.

Zobacz WIRTUALNY SPACER* po Strefie VIP - LINK

*Wirtualny spacer został zrealizowany przez firmę K2 Wirtualne Spacery


By dowiedzieć się więcej skontaktuj się z Działem Sprzedaży:

Patryk Stefanek

Manager ds. Sprzedaży VIP, Koordynator Eventów

+48 665 810 779

[email protected]


Najczęściej zadawane pytania

W Strefie VIP nie narzucamy zasad dotyczących ubioru, jednak preferowanym stylem i najczęściej wybieranym rzez naszych Gości są smart lub business casual. Natomiast ze względu na specyfikę miejsca oczywiście mile widziane są koszulki piłkarskie Białej Gwiazdy oraz barwy klubowe.
Goście Skyboxów mogą korzystać z oferty cateringowej podanej zarówno w formie bufetów w holu, jak i częściowo wewnątrz każdej z lóż. W menu znajdują się dania gorące, zimna płyta, desery. W Strefie można również napić się kawy, herbaty, napojów soft, piwa do 3,5% oraz oferty zawartej w indywidualnych umowach. Gościom Skyboxów zapewniamy także obsługę kelnerską.