TS Wisła Kraków SA
Zapowiedzi

Zapowiedź meczu: Pora na Miedź

3 miesiące temu | 14.03.2024, 15:32
Zapowiedź meczu: Pora na Miedź

W piątkowy wieczór Wisła Kraków podejmie na swoim stadionie zespół Miedzi Legnica. Start tego spotkania, rozgrywanego w ramach 24 kolejki ligowej, został zaplanowany na godzinę 20.30. Będzie to pierwszy występ Wiślaków przed własną publicznością od pucharowego starcia z Widzewem Łódź.

Przed przerwą reprezentacyjną zawodników Białej Gwiazdy czeka kolejny ważny test i walka o cenną zdobycz punktową. Obie drużyny dzielą zaledwie dwa „oczka” - Wisła skompletowała ich jak na razie 38, natomiast Lwy z Legnicy 36. Wypowiedzi szkoleniowców obydwu ekip jednoznacznie wskazują, że każda ze stron będzie starać się o pełną pulę. Dla Wiślaków trzy punkty są koniecznością, aby zbliżyć się do czołówki tabeli, natomiast dla przyjezdnych zwycięstwo wiązałoby się z szansą na wyprzedzenie krakowian i znalezienie się w strefie barażowej.
W poprzedniej rywalizacji obu zespołów padł remis 1:1, a wyjazdową bramkę zdobył wówczas Jesus Alfaro. Co ciekawe Miedź jest w obecnym sezonie jednym z liderów pod względem podziałów punktowych - do tej pory zaliczyła ich już 9, co plasuje ją w tym aspekcie ex aequo na drugiej pozycji wraz z Podbeskidziem.

Tego dnia szczególnie zachęcamy Państwa do wspierania naszej drużyny z trybun R22. Wspólnie z firmą KiM Group przygotowaliśmy wyzwanie - jeśli uda nam się jutro przekroczyć liczbę 20 tysięcy kibiców obecnych na stadionie, to Sponsor Meczu przekaże 10 tysięcy złotych na oprawę podczas kwietniowego półfinału Pucharu Polski. Na mecz z Piastem Gliwice wejściówki rozeszły się w ekspresowym tempie, więc osiągnięcie powyższego celu jest jak najbardziej w naszym zasięgu!

Do zobaczenia!

Udostępnij