Zapowiedź LV BET: Powtórzyć sztukę sprzed roku

3 lata temu | 07.02.2021, 14:48

Typy Sponsora.

Wisła Kraków fenomenalnie zaczęła, ale źle skończyła spotkanie z Piastem Gliwice. „Biała Gwiazda” prowadziła już 3:0, by ostatecznie przegrać 3:4. Okazja do rehabilitacji przychodzi w niedzielne popołudnie, kiedy to zawodnicy Petera Hyballi podejmować będą Jagiellonię Białystok.

Wisła nie przegra z Jagiellonią (1X) – kurs LV BET: 1.33

Punkty będą Wiśle Kraków w tym spotkaniu potrzebne niczym tlen. Zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała z Legią Warszawa sprawiło, że przed tą kolejką „Białą Gwiazdę” od miejsca spadkowego dzieliły dwa punkty. Wygrana z Jagiellonią pozwoliłaby złapać oddech, a takowy może pomóc zapewnić pokonanie bramkarza rywali. Piłkarze ze stolicy Małopolski strzelili przynajmniej jedną bramkę w ostatnich sześciu spotkaniach z rzędu. Czy będą się cieszyć z gola również w niedzielę?

Powyżej 2.5 gola w meczu – kurs LV BET: 1.75

Na strzelającą bramki Wisłę wskazują również słowa jej trenera na konferencji przedmeczowej. - „Oczywiście mieliśmy trening strzelecki, ale przede wszystkim chciałbym, by zawodnicy pozbyli się strachu, grali bardziej pewnie, do końca. Chcę wygrywać i nie uważam, by styl gry był ryzykowny, musimy po prostu zminimalizować błędy. Nie odejdę od mojego pomysłu na grę” – powiedział Peter Hyballa.

Wisła strzeli powyżej 1.5 gola Jagiellonii – kurs LV BET: 1.98

14 punktów po 15 kolejkach tego sezonu Ekstraklasy to nie jest wynik, o jakim marzyli kibice „Białej Gwiazdy”. Zespół z Reymonta jest jednak dopiero na połowie drogi, a czas może działać na korzyść zespołu Petera Hyballi. Czy druga połowa rozgrywek będzie lepsza? I jak w niedzielne popołudnie rozpoczną ją zawodnicy Wisły Kraków?