Wypożyczeni: druga wygrana Garbarni, gol Wyjadłowskiego

5 lat temu | 12.08.2019, 10:20

Informacje o poczynaniach wypożyczonych Wiślaków.

Po wyjazdowej wygranej ze Skrą Częstochowa przyszedł czas na mecz ze Stalą Rzeszów. Trener Garbarni postanowił, że obaj piłkarze wypożyczeni z Wisły rozpoczną to spotkanie na ławce rezerwowych. Spotkanie to o wiele lepiej zaczęło się dla piłkarzy krakowskiego klubu, którzy już w 10. minucie meczu wyszli na prowadzenie. Gola zdobył dobrze znany wiślackim kibicom zawodnik - Grzegorz Marszalik - który w przeszłości reprezentował Białą Gwiazdę.

Tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził zawodnik Stali Rzeszów Wojciech Reiman. Ostatecznie więcej bramek w pierwszej części gry już nie padło i do szatni oba zespoły schodziły z wynikiem 1:1. W 58. minucie nastąpiła zmiana w zespole Garbarni Kraków, a Michała Geliksa zastąpił Mateusz Wyjadłowski. To właśnie ten zawodnik w 73. minucie meczu wyszedł sam na sam z golkiperem gości i skierował piłkę do siatki Stali Rzeszów, dając Garbarni jednobramkowe prowadzenie.

Pięć minut przed końcem potyczki doszło do kolejnej zmiany w krakowskim zespole. Tym razem Kamila Słomę zastąpił drugi z wypożyczonych z Wisły Kraków graczy - Mateusz Duda. Ostatecznie mimo szans z obu stron, wynik już się nie zmienił i Garbarnia Kraków odniosła drugie zwycięstwo w rozgrywkach 2. Ligi.

Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 2:1 (1:1)

1:0 Marszalik 10'
1:1 Reiman 44'
2:1 Wyjadłowski 73'