Wypożyczeni: Bez zwycięstwa mimo walki do końca

2 lata temu | 09.11.2021, 12:29

Raport wypożyczonych.

Remis Hutnika

W spotkaniu 16. kolejki eWinner 2. Ligi, Hutnik Kraków podejmował w meczu wyjazdowym Znicz Pruszków. Przez cały czas trwania spotkania gra była niezwykle wyrównana i trudno byłoby wskazać ekipę przeważającą, bowiem zarówno krakowski zespół, jak i drużyna z Pruszkowa starały się raz za razem atakować pole karne rywala. Niejednokrotnie ich zamierzenia bliskie były realizacji, jednak w każdej z akcji brakowało najważniejszego, czyli wykończenia. Taki stan rzeczy spowodował, że obie ekipy po zaciętym spotkaniu musiały podzielić się punktami, bezbramkowo remisując.

Sławomir Chmiel pojawił się na placu gry w 80. minucie, a Daniel Hoyo-Kowalski rozegrał cały mecz.

Znicz Pruszków – Hutnik Kraków 0:0 (0:0)

Duża liczba goli i remis Orląt

W meczu 16. kolejki trzecioligowych rozgrywek Orlęta Radzyń Podlaski zmierzyły się z Wisłoką Dębica. Od początku spotkania w grze obu drużyn widoczne było spore zaangażowanie, lecz jako pierwsi gola zdołali strzelić goście z Radzynia Podlaskiego, którzy wyszli na prowadzenie w 24. minucie dzięki Arkadiuszowi Majowi. Prowadzenia nie udało im się jednak utrzymać do końca trwania pierwszej połowy, bowiem czternaście minut później Damian Łanucha doprowadził do wyrównania i pierwsza część gry zakończyła się remisem.

W drugiej połowie szkoleniowcy obu ekip zdecydowali się na zmiany, które miały poprawić sytuację zespołów oraz pozwolić na uzyskanie przewagi. Na 2:1 w 56. minucie trafił Piotr Kuźma, ale już sześć minut później Łanucha ponownie dał o sobie znać, doprowadzając do remisu. Na kwadrans przed zakończeniem regulaminowego czasu gry Orlęta ponownie były na prowadzeniu, bowiem Ernest Skrzyński trafił do siatki rywala. Najciekawsze wciąż miało się jednak wydarzyć. W 83. minucie spotkania ponownie wynik meczu wyrównał zawodnik Wisłoki – tym razem był to Błaźej Radwanek, a trzy minuty później ten zespół był już na prowadzeniu, bowiem gola na 4:3 strzelił Patryk Zygmunt. A kiedy wydawało się, że nic już się nie zmieni w kwestii wyniku, Szymon Kamiński ostatecznie ustalił wynik spotkania na 4:4.

Piotr Ćwik rozegrał całe spotkanie.

Wisłoka Dębica – Orlęta Radzyń Podlaski 4:4 (1:1)

Chojniczanka z jednym punktem

W 16. kolejce drugoligowych rozgrywek Chojniczanka Chojnice zagrała wyjazdowe spotkanie z Olimpią Elbląg. W pierwszej połowie meczu gra była wyrównana, a obie drużyny miały swoje szanse na to, by pokonać bramkarza rywala, jednakże żadnej z nich ta sztuka się nie udała i na przerwę zawodnicy schodzili przy bezbramkowym remisie.

W drugiej odsłonie meczu obraz gry nie różnił się za bardzo od tego, co można było zobaczyć przed przerwą, ale co ważniejsze, zmianie uległ wynik. W 56. minucie Tomasz Mikołajczak nie miał najmniejszych problemów z umieszczeniem piłki w siatce, czym wprawił w radość fanów Chojniczanki. Ich radość nie mogła być jednak pełna, bo w 82. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania za sprawą ładnego gola Huberta Krawczuna.

Kamil Broda rozegrał cały mecz.

Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice 1:1 (0:0)
0:1 Tomasz Mikołajczak 56'
1:1 Hubert Krawczun 82'

Garbarnia bez punktów

W ramach drugoligowych rozgrywek zespół ze stolicy Małopolski tym razem mierzył się w delegacji z Wigrami Suwałki. W pierwszej połowie meczu gra była niezwykle wyrównana, obie drużyny stwarzały sobie sytuacje na objęcie prowadzenia, jednak ani Garbarni, ani Wigrom nie udało się sfinalizować żadnej z akcji i na przerwę schodzono przy wyniku 0:0.

Pięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy swoją szansę miał Wiktor Szywacz, ale piłka po jego strzale nieznacznie minęła słupek bramki. Dwie minuty później gracz Wigier – Denis Gojko – wykończył szybką akcję swojej drużyny i dał ekipie z Suwałk prowadzenie. Garbarnia ambitnie walczyła o to, by doprowadzić do remisu, ale ta sztuka im się ostatecznie nie udała i komplet punktów został w Suwałkach.

Wiktor Szywacz rozegrał całe spotkanie, Kacper Duda wszedł na murawę w 46. minucie gry, a Patryk Warczak nie pojawił się na boisku.

Wigry Suwałki – Garbarnia Kraków 1:0 (0:0)
1:0 Denis Gojko 52'