TS Wisła Kraków SA

Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z GKS-em Tychy

1 miesiąc temu | 22.02.2024, 17:00
Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z GKS-em Tychy

Spotkaniem #WISTYC rozpoczynamy rundę wiosenną pod adresem R22! Dla osób, które zdecydują się tego dnia wspierać Białą Gwiazdę z trybun przygotowaliśmy jak zwykle dodatkowe aktywności.

Od godziny 19:00 do 19:50 na dole sektora E spotkać będzie można się z Markiem Carbó, natomiast na najmłodszych na sektorze rodzinnym czekać będzie Kamil Broda.

Chcielibyśmy również raz jeszcze przypomnieć o nowym cenniku biletów. Warto także pamiętać, że w dniu spotkania do podstawowej ceny wejściówek zakupionych online oraz stacjonarnie doliczana zostaje opłata w wysokości 5 zł. Z tego też powodu zachęcamy do ich zakupu z przynajmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Apelujemy o ostrożność na drogach i wcześniejsze przybycie na stadion, które pozwoli nam wszystkim na uniknięcie kolejek. Wychodząc z domu nie zapomnijcie o dowodzie osobistym lub o innym dokumencie potwierdzającym Waszą tożsamość. Bramy obiektu zostaną otworzone o godzinie 18:30.

Sponsorem meczu jest firma KUPCZYK Kompresory i Elektronarzędzia, z której ofertą zapoznać będzie można się w wielu miejscach na stadionie.

Wychodząc naprzeciw Waszym sugestiom - uwzględnionym w ankiecie - została przygotowana nowa oferta cateringowa wraz z firmą DMD Events Group, która będzie systematycznie rozwijana tak, aby umilić Wam czas spędzony w naszym domu.

Aktualne menu zostanie wzbogacone m.in. o: 

- zapiekankę; 

- popcorn (przygotowywany na miejscu); 

- hot dogi (sektor rodzinny i szkolny) 

- żurek (pierwsze mecze domowe), następnie zmiana na panini; 

- zestaw zapiekanka + pepsi lub LAYS + Wiślackie.  

W trosce o Waszą wygodę dołożone zostaną miejsca konsumpcyjne - stoliki koktajlowe oraz ławostoły. 

Odświeżona zostanie także przestrzeń cateringowa,  z kolei punkty zyskają nowy branding.  


Przed wejściem na stadion prosimy o sprawdzenie metody dostarczenia biletu lub karnetu wybranej przy zakupie. W przypadku wybrania opcji:
- Wydruk samodzielny - w tym wypadku należy pobrać bilet lub okazać go na telefonie. Dotyczy to także osób, które posiadają Kartę Kibica, ale przy dokonaniu zakupu biletu lub karnetu wybrali wydruk samodzielny;
- Karta Kibica - przy wybraniu tej metody dostarczenia, osoby posiadające bilet na mecz lub karnet wchodzą na stadion poprzez odbicie na bramkach wejściowych swoich Kart Kibica;
- Wirtualna karta - osoby, które przy zakupie biletu lub karnetu wybrały formę dostarczenia karta wirtualna wchodzą na wygenerowany kod na telefonie.

UWAGA! Prosimy o sprawdzenie daty ważności KK!

W jaki sposób sprawdzić formę wybraną przy kupnie karnetu lub biletu:

1. Zaloguj się do swojego profilu;

2. Po zalogowaniu wybierz zakładkę konto;.

3. Następnie pojawią się zakupione produkty;

4. Kliknij w bilet lub karnet;

5. Pod twoimi danymi osobowymi pojawi się metoda dostarczenia.

UWAGA! Osoby, które posiadają bilety i karnety w swoich telefonach, prosimy o zapoznanie się ze szczegółami wejścia na obiekt przy pomocy systemu Wallet.

Udostępnij