TS Wisła Kraków SA

Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Lechem

2 lata temu | 11.03.2022, 14:49
Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z Lechem

Informacje dla kibiców przed meczem #WISLPO.

Wybierając się na spotkanie ze Lechem Poznań, przygotujcie dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający Waszą tożsamość. W celu uniknięcia kolejek, prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion. Bramy obiektu zostaną otwarte o godzinie 15.30. Bilety na mecz z Kolejorzem i karnety będzie można zakupić w kasach Strefy Kibica od godziny 10.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu lub za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl. 

Przypominamy, że w związku ze zmianą przepisów okołocovidowych i anulowaniu niektórych obostrzeń, od meczu z Lechem na stadionie nie obowiązują limity, a kibice nie są zobowiązani do posiadania certyfikatków lub zaświadczeń o przebytej chorobie. Prosimy wszystkich karnetowiczów o zajęcie miejsc, na które pierwotnie zakupili abonamet i sprawdzenie informacji na swoim koncie tutaj lub o kontakt mailowy na adres: [email protected]. Po klubowe gadżety zapraszamy z kolei do Wiślackiego Świata, który w niedzielę czynny będzie od 13.30 do pół godziny po zakończeniu spotkania.

Tradycyjnie zachęcamy również do wcześniejszego przybywania na stadion, gdzie głodni emocji (i nie tylko) znajdą wypełnione pysznym jedzeniem Foodtrucki, które zlokalizowane będą na parkingu od strony ulicy Reymonta. Ponadto we wnętrzu sektora rodzinnego zaprezentuje się między innymi wiślacka sekcja judo, z kolei podczas prezentacji wyjściowego składu Białej Gwiazdy na telebimie wyświetlone zostaną fotografie Laureatek Wirtualnej Eskorty, które obejrzą mecz z perspektywy trybun, a także otrzymają upominki od marki Bielenda.

WAŻNE INFORMACJE OBOWIĄZUJĄCE PODCZAS MECZÓW WISŁY KRAKÓW

Zabrania się wnoszenia na imprezą masową i posiadania przedmiotów mogących stanowić zagrożenie dla życia lub zdrowia innych osób. Należą do nich: broń lub inne niebezpieczne przedmioty, materiały wybuchowe, wyroby pirotechniczne, materiały pożarowo niebezpieczne, napoje alkoholowe, środki odurzające lub substancje psychotropowe.

Broń, materiały wybuchowe, noże

Napoje alkoholowe, narkotyki

Materiały pirotechniczne

Części ubioru zakrywające twarz,kominiarki

Gaz w aerozolu,substancje żrące,łatwopalne

Butelki, kubki,puszki, dzbanki

 

Kaski, sztywne parasole z zaostrzonym końcem

Banery lub flagi o wymiarach powyżej 2 m x 1,5 m

Profesjonalne aparaty fotograficzne, kamery wideo

Pudła, torby, plecaki, walizki i inne przedmioty większe niż 25 cm x 25 cm x 25 cm

Przedmioty, materiały, ubrania komercyjne i promocyjne

Megafony, syreny, wuwuzele i inne urządzenia emitujące dźwięk

 

 

Próba wniesienia przedmiotów zabronionych na teren stadionu może skutkować postępowaniem karnym.

Organizator jest uprawniony do utrwalania przebiegu imprezy masowej - a w szczególności zachowania osób w niej uczestniczących - za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Zgromadzone w ten sposób materiały mogą stanowić dowody pozwalające na wszczęcie postępowania karnego.

Stadion jest podzielony na dwie strefy bezpieczeństwa: zewnętrzną - pomiędzy ogrodzeniem a stadionem - i wewnętrzną, którą stanowią promenady wewnętrzne i trybuny.

Wejście do strefy zewnętrznej jest możliwe po sprawdzeniu biletu przez stewardów oraz kontroli odzieży i bagażu.

Wejście na trybuny odbywa się przez bramki obrotowe po odczytaniu przez elektroniczny czytnik kodu na bilecie. W czasie pobytu na trybunie należy przebywać w swoim sektorze. Zabronione jest wchodzenie w strefy i rejony oznaczone jako nieprzeznaczone dla publiczności pod groźbą kary. 

Przy wejściach na stadion znajdują się punkty depozytowe. Za pokwitowaniem można w nich zostawić na przechowanie przedmioty, których nie wolno wnosić na teren imprezy masowej (profesjonalny sprzęt fotograficzny, profesjonalne kamery, sztywne parasole z zaostrzonym końcem itp.).

Udostępnij
 
4574064