TS Wisła Kraków SA

Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z KF Llapi

1 tydzień temu | 11.07.2024, 11:06
Wszystko, co musisz wiedzieć przed meczem z KF Llapi

W czwartkowy wieczór Biała Gwiazda rozpocznie zmagania w I rundzie eliminacji do Ligi Europy. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami przedmeczowymi oraz atrakcjami, które będą na Was czekać podczas nadchodzącego wydarzenia. 

Prosimy o zachowanie ostrożności na drogach i wcześniejsze przybycie na stadion, aby uniknąć kolejek. Wychodząc z domu pamiętajcie o zabraniu dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości oraz o wcześniejszym pobraniu biletu. Bramy stadionu będą otwarte od godziny 18:30.

Wiślacka strefa animacji startuje od godz. 16.00 przed Sektorem C wraz z nim specjalnie przygotowany przez firmę Very Well promo-truck, czyli wiślacka ciężarówka w miasteczku przedmeczowym! W tym Legends Corner w promo-trucku, którego nie możecie przegapić! O 18:45 pojawi się przy ciężarówce Wisły Kraków legendarny zawodnik - Grzegorz Pater. To wyjątkowa okazja, aby spotkać i posłuchać opowieści piłkarza, który zapisał się wielkimi literami w historii piłki nożnej.

Od godziny 19:00 będziecie mogli spotkać swoich ulubionych zawodników, zrobić sobie zdjęcie i zdobyć ich autograf. Czekać na Was będzie Goku, Bartosz Talar i Dawid Szot. W Promo-trucku czekają na Was również niezwykłe pamiątki z europejskich pucharów z poprzednich lat. Zobaczcie na własne oczy gadżety, które przypominają o największych chwilach wiślackiej piłki. Co więcej wywalczony niedawno Puchar Polski także będziecie mogli podziwiać właśnie w tym miejscu! W pobliżu będą prowadzone gry i zabawy z pomocą koła fortuny. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Czas na kolejne atrakcje! Straż pożarna zaprasza na wspinaczkę po skrzynkach, wojsko zaprezentuje swoje wozy, a wodociągi pokażą Wam specjalnie przygotowane beczkowozy. Dodatkowo firma MinimeltsPlaneta przygotowała dmuchańce, z których najmłodsi będą mogli korzystać do godz. 20.30. Standardowo - w zestawie atrakcji mamy przygotowane koło fortuny z nagrodami, a także wiele więcej animacji. Gdy dopadnie Was głód w trakcie przedmeczowych zabaw, to foot truck z ziemniaczkami od Ziemiaczarni i stoisko z lodami od firmy Minimelts będą do Waszej dyspozycji. 

Przed wejściem na stadion prosimy o sprawdzenie metody dostarczenia biletu lub karnetu wybranej podczas zakupu. W przypadku wybrania opcji:

Wydruk samodzielny - należy pobrać bilet i wydrukować go lub okazać na telefonie. Dotyczy to również posiadaczy Kart Kibica, którzy wybrali tę opcję przy zakupie biletu lub karnetu.

Karta Kibica - osoby, które wybrały tę metodę, wchodzą na stadion, używając swoich Kart Kibica na bramkach wejściowych.

Wirtualna karta - osoby, które wybrały tę opcję, wchodzą na stadion, pokazując wygenerowany kod na telefonie.

UWAGA! Prosimy o sprawdzenie daty ważności swojej Karty Kibica!

Aby sprawdzić formę wybraną przy zakupie biletu lub karnetu:

1. Zaloguj się do swojego profilu.

2. Wybierz zakładkę "Konto" po zalogowaniu.

3. Znajdź zakupione produkty.

4. Kliknij na bilet lub karnet.

5. Pod twoimi danymi osobowymi znajdziesz metodę dostarczenia.

UWAGA! Osoby, które mają bilety i karnety w telefonach, prosimy o zapoznanie się ze szczegółami wejścia na stadion za pomocą systemu Wallet.

Udostępnij