TS Wisła Kraków SA

Wszystko, co musisz widzieć przed meczem #WISKAT

2 miesiące temu | 25.11.2023, 10:00
Wszystko, co musisz widzieć przed meczem #WISKAT

Sobotni mecz #WISKAT to kolejna okazja do spotkania w wiślackim gronie. Zapoznaj się z informacjami, wybierając się na R22!

Sektor Rodzinny wypełniony będzie atrakcjami po brzegi! Znajdziecie tam wiele form zabawy dla najmłodszych, w tym strefę łamigłówek od IUVI Games i SmartGames Polska. Ponadto na sektorze zagości firma La tortuga, która przygotowała dla dzieci warsztaty w języku hiszpańskim. Poprzez gry i zabawy najmłodsi będą mieli okazję nauczyć się języka, a także poznać zagraniczną kulturę. Firma La tortuga przygotowała specjalne nagrody dla uczestników zabaw. Zachęcamy każdego do wzięcia udziału w warsztatach! Na najmłodszych kibiców czekać będzie także Wiślacki Smok, który odwiedzi Sektor Szkolny oraz Rodzinny.

Zachęcamy także do wsparcia zbiórki organizowanej przez Doborowe Towarzystwo. Zbiórka słodyczy odbędzie się przed Sektorem C. 

W ramach oprawy sobotniego meczu przygotowaliśmy wraz z Socios Wisła Kraków dedykowane stoisko Stowarzyszenia. Znajdziecie je na dole trybuny E już dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Nasz Sponsor - wspierający działania klubu na każdym polu - zaplanował konkursy zarówno dla członków Stowarzyszenia, jak i tych kibiców, którzy chcieliby stać się jego częścią. Każdy, kto odwiedzi stanowisko w dniu meczu #WISKAT i zapisze się do Socios weźmie udział w zabawie, gdzie do wygrania będzie oryginalny trykot meczowy z podpisami całej drużyny oraz 5 specjalnych pamiątkowych koszulek, w których zawodnicy Białej Gwiazdy wybiegli na rozgrzewkę, gdy Stowarzyszenie było Sponsorem Meczu.

Z kolei aktywni członkowie otrzymają pamiątkowy gadżet w zamian za zachęcenie znajomego do wstąpienia w szeregi Socios (stacjonarnie w dniu meczu). Jeszcze przed #WISKAT odbędzie się konkurs dedykowany tym osobom, które wypełnią formularz online (od czwartku 23 listopada, do niedzieli, 26 listopada). Nagrodą będą dwie koszulki meczowe z autografami ulubionego zawodnika.

Wychodząc z domu weźcie pod uwagę remonty na drogach, zwłaszcza na Moście Dębnickim oraz w rejonie Salwatora. Wybierając się na spotkanie z GKS Katowice nie zapomnijcie o dowodzie osobistym lub o innym dokumencie potwierdzającym Waszą tożsamość. W celu uniknięcia kolejek prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion ze względu na remonty w Krakowie. Bramy zostaną otwarte o godzinie 15:30.

Przed wejściem na stadion prosimy o sprawdzenie metody dostarczenia biletu lub karnetu wybranej przy zakupie. W przypadku wybrania opcji:

Wydruk samodzielny - w tym wypadku należy pobrać bilet lub okazać go na telefonie. Dotyczy to także osób, które posiadają Kartę Kibica, ale przy dokonaniu zakupu biletu lub karnetu wybrali wydruk samodzielny.

Karta Kibica - przy wybraniu tej metody dostarczenia, osoby posiadające bilet na mecz lub karnet wchodzą na stadion poprzez odbicie na bramkach wejściowych swoich Kart Kibica.

Wirtualna karta - osoby, które przy zakupie biletu lub karnetu wybrały formę dostarczenia karta wirtualna wchodzą na wygenerowany kod na telefonie.

UWAGA! Prosimy o sprawdzenie daty ważności KK! W jaki sposób sprawdzić formę wybraną przy kupnie karnetu lub biletu:

1.  Zaloguj się do swojego profilu.
2. Po zalogowaniu wybierz zakładkę konto.
3. Następnie pojawią się zakupione produkty.
4. Kliknij w bilet lub karnet.
5. Pod twoimi danymi osobowymi pojawi się metoda dostarczenia.

UWAGA! Osoby, które posiadają bilety i karnety w swoich telefonach, prosimy o zapoznanie się ze szczegółami wejścia na obiekt przy pomocy systemu Wallet.

Do zobaczenia! 

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Strategiczny
Sponsor Techniczny
Sponsorzy
Sponsor Motoryzacyjny