TS Wisła Kraków SA
Wiślackie Socios Wisła Kraków

Wiślackie w nowej odsłonie!

2 tygodnie temu | 02.04.2024, 09:53
Wiślackie w nowej odsłonie!

Wiślackie to oficjalne piwo Wisły Kraków! Doskonale znają je fani Białej Gwiazdy, którym przed finałowymi starciami pierwszej drużyny mamy do zaoferowania trunek w nowej odsłonie, z jeszcze lepszym smakiem i aromatem!

Nowa szata graficzna powstała przy współpracy ze Stowarzyszeniem Socios Wisła - utrzymana jest w stylistyce retro. Doskonale oddaje przywiązanie do tradycji oraz odwołuje się do bogatej historii naszego klubu. Na etykiecie wyeksponowany został obrys herbu oraz postać piłkarza. Cyklicznie prezentować będziemy sylwetki zawodników, którzy zapisali się na kartach historii Białej Gwiazdy.

W premierowym wydaniu przedstawiamy postać Józefa Adamka - wychowanka Białej Gwiazdy, zawodnika pierwszej mistrzowskiej drużyny Wisły Kraków! Uzupełnieniem butelki są wyjątkowe, wiślackie kapsle, pod którymi kryją się również nowe hasła.

Ulubiony trunek kibiców Białej Gwiazdy dostępny jest w dwóch wersjach - klasycznej, w stylu Bohemia Pilsner oraz bezalkoholowej, którym odpowiada kolejno czerwona i biała etykieta. Oba rodzaje są dostępne stacjonarnie przy R22 w Official Fanshop! Już wkrótce pils trafi do sklepów na terenie Krakowa, jak i Małopolski.


Część dochodu ze sprzedaży piwa zasila fundusz budowy pomnika Henryka Reymana, który według planu stanąć ma na terenie przy Stadionie Miejskim. Na ten cel zarezerwowano już 83 908 zł. Ponadto, od obecnego sezonu fundusz zasilają również środki pochodzące z dystrybucji piwa lanego, dostępnego na meczach domowych przy R22.

Czas na wielką premierę! Odwiedź Official Fanshop i sięgnij po Wiślackie!

Udostępnij