TS Wisła Kraków SA

Wiślacki Smok - dogrywka

9 miesięcy temu | 18.09.2023, 19:55
Wiślacki Smok - dogrywka

Zgodnie z zapowiedzią ogłaszamy „dogrywkę” w konkursie na projekt Wiślackiego Smoka. Wykaż się kreatywnością i pokaż nam, jak Twoim zdaniem powinna wyglądać nowa klubowa maskotka.

W pierwszym etapie zgłosiliście 8 prac konkursowych. Zdecydowaliśmy, że zanim oddamy prace w ręce kapituły, to jeszcze raz zwrócimy się do Was z propozycją wzięcia udziału w konkursie. Chcemy w ten sposób dać szansę na to, aby zmodyfikować projekty lub też poszukać nowych inspiracji.

Zapytaliśmy sztucznej inteligencji, jak ona widzi projekt maskotki. Wygenerowanych zostało kilka propozycji, które naszym zdaniem są ciekawe i pokazują możliwości wykorzystania nowoczesnych narzędzi.
Oczywiście to tylko wygenerowane grafiki. Z chęcią zobaczymy prace przygotowane całkowicie własnoręcznie. Jesteś rysownikiem? Prześlij nam rysunek. Jesteś grafikiem? Stwórz projekt, który nas zaskoczy. Chcesz się pobawić sztuczną inteligencją? Proszę bardzo, czekamy i na takie propozycje.

Celowo pokazaliśmy Wam również nową maskotkę, którą spotkać możecie w Sektorze Rodzinnym, która powstała w oparciu o nowoczesne technologie, co obrazuje to, w jakim kierunku można zmierzać w odtworzeniu tej ważnej dla całej społeczności postaci.

Ważne - każdy uczestnik może przesłać 1 projekt w ramach dogrywki. Oznacza to, że osoby, których propozycje zostały przesłane we wcześniejszej fazie mogą dosłać drugą pracę. Nowi uczestnicy mają możliwość dostarczenia tylko jednego dzieła.

Przewidziano nagrody rzeczowe dla autorów najlepszych prac:

1. miejsce – 3 000 zł

2. miejsce – 1 500 zł

3. miejsce – 500 zł

Projekty lub linki w przypadku większych objętościowo prac należy przesyłać na adres [email protected]

Konkurs trwa od 18.09.2023 r. do 12.10.2023 r. włącznie.

Regulamin dostępny jest TUTAJ.

Fundatorem maskotki będzie nasz Partner – firma Very Well.

Udostępnij