Wisła Women Sprawozdania

Wisła Women: Bardzo wysokie zwycięstwo z Rysami

3 tygodnie temu | 22.05.2024, 11:20

Pierwszy zespół Białej Gwiazdy w ramach 18 kolejki III ligi podejmował na własnym terenie Rysy Bukowina Tatrzańska. Mecz zakończył się wysoką wygraną Wiślaczek 30:0.

Gospodynie od pierwszego gwizdka przejęły inicjatywę i mocno naciskały na rywalki z Podhala. Worek z bramkami rozwiązał się już w 2 minucie meczu po celnym uderzeniu Pokorniak. Mecz odbywał się głównie na połowie mocno osłabionych przyjezdnych. Na listę strzelczyń wpisały się: Pokorniak x3, Kokoszka x3, Sobolewska x4, Siwek x2, Mikulińska x3, Fryczek x4, Łagowska x2, Łatka x3, Dąbrowska x5 oraz Zelek.

Wisła Kraków - Rysy Bukowina Tatrzańska 30:0

Skład Wisły Kraków:  Klaudia Kurek — Justyna Zelek, Adrianna Sobolewska, Aleksandra Łagowska, Kinga Łatka , Inga Siwek, Zuzanna Pokorniak (65' Monika Markiewicz), Julia Fryczek, Lilla Mikulińska, Daria Kokoszka, Agata Dąbrowska