TS Wisła Kraków SA

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy - informacje

2 miesiące temu | 04.12.2023, 13:41
Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy - informacje

Uprzejmie informujemy, że Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków SA jest zaplanowane na  18 grudnia 2023 roku, przy czym głosowanie odbywać się będzie także w formie zdalnej.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji Walnego Zgromadzenia dostępne są w ogłoszeniu opublikowanym w Monitorze Sądowym i Gospodarczym z dnia 23 listopada 2023 roku [OGŁOSZENIE], a także poniżej.

Udział w Walnym Zgromadzeniu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków SA nie jest obowiązkowy, a głosowanie i liczenie głosów możliwe będzie także w formie zdalnej na zasadach określonych poniżej.

Przewidziana jest możliwość głosowania w formie zdalnej (przez internet) przed terminem odbycia się Walnego Zgromadzenia w wyznaczonym przez Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków SA terminie, tj. od dnia 11 grudnia 2023 roku (poniedziałek) od godz. 8.00 do dnia 15 grudnia 2023 roku (piątek) do godz. 20.00. Spółka skorzysta ze środków komunikacji elektronicznej – dedykowanej aplikacji elektronicznej do głosowania eWZAOnline.

Do każdego z Akcjonariuszy Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków SA, ujawnionego w księdze akcyjnej, w dniu 8 grudnia 2023 roku zostanie przesłany drogą mailową login i hasło w celu aktywacji konta w aplikacji eWZAOnline, za pomocą którego będzie mogło odbywać się głosowanie w formie zdalnej zarówno przed datą Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy (zaplanowane w dniach 11 – 15 grudnia 2023 roku), jak i podczas Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w dniu 18 grudnia 2023 roku. Akcjonariusz, który zagłosował w dniach 11 - 15 grudnia 2023 roku, nie będzie już głosował w dniu 18 grudnia 2023 roku, a jego głos będzie zliczony podczas głosowania w dniu WZA.

W Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy mogą wziąć udział akcjonariusze ujawnieni w elektronicznej księdze akcyjnej Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków SA ustalonej na dzień 11 grudnia 2023 roku.

W celu usprawnienia procesu głosowania, zalecamy i zachęcamy do oddawania głosów w trybie zdalnym. Instrukcja logowania i zasady głosowania z wykorzystaniem aplikacji zostały zamieszczone na stronie.

Wszelkie pytania i uwagi proszę kierować na adres e-mail: [email protected].

Instrukcja głosowania wstępnego znajduje się TUTAJ, instrukcja głosowania w ramach WZA - TUTAJ, a zasady głosowania – TUTAJ.

Treść ogłoszenia w MSiG Monitor 2023_227_TS Wisła Kraków SA >>


Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Strategiczny
Sponsor Techniczny
Sponsorzy
Sponsor Motoryzacyjny