TS Wisła Kraków SA

W jak Wisła! Rusza zamknięta sprzedaż karnetów na sezon 2024/2025

1 miesiąc temu | 11.06.2024, 19:00
W jak Wisła! Rusza zamknięta sprzedaż karnetów na sezon 2024/2025

Myślisz W, mówisz Wisła!

Dla niektórych to tylko pięć liter, ale dla nas całe życie. To na Wisłę przychodzi cała społeczność w poszukiwaniu piłkarskich emocji i to Wisła powoduje szybsze bicie serca. W nowym sezonie ponownie czekają na spotkania w wiślackim gronie przy R22, w których już możesz zapewnić sobie udział. 

Sprzedaż zamknięta karnetów rusza w środę 12 czerwca o godzinie 11.00 zarówno stacjonarnie, jak i online. Rezerwacja miejsc z poprzedniego sezonu lub rundy dla posiadaczy dotychczasowych abonamentów potrwa do wtorku 18 czerwca do godziny 12.00, godzinę później wystartuje dystrybucja otwarta dla tych, którzy dotychczas nie mieli swojego karnetu. Ci, którzy do 18 czerwca nie zdecydują się nabyć karnetu, wciąż po tym czasie będą mogli dokonać zakupu w dedykowanej cenie, ale już bez gwarancji zachowania swojego dotychczasowego miejsca.

Kupując karnet zyskujesz nie tylko wybrane miejsce na każdym meczu, ale również szereg korzyści:

1. Wybierając karnet oszczędzasz;

2. Wiele dla nas znaczycie, dlatego dla osób przedłużających karnet przygotowaliśmy specjalny cennik zawierający rabaty.

3. Wdrożenie płatności w ratach 0% z PayU - podziel koszt karnetu na 5 lub 10 wygodnych rat bez żadnych dodatkowych opłat. Decydują się na płatność PayPo masz aż 30 dni na zapłatę za karnet – bez dodatkowych kosztów;

4. Wygodna odsprzedaż miejsc - Aftermarket: Nie możesz przyjść na mecz? Wcale nie musisz się martwić! Dzięki platformie Aftermarket twoje krzesełko nie pozostanie puste się i będzie dostępne dla innych kibiców. Jeśli ktoś kupi bilet na nie, to otrzymasz od nas Voucher, który będziesz mógł wykorzystać kupując bilet do końca sezonu (opcja przekazania miejsca z karnetu pozostaje cały czas - możesz zrobić to dowolną liczbę razy);

5. Weź udział w specjalnych konkursach: Posiadacze karnetów mają szansę na uczestnictwo w dedykowanych konkursach takich, jak minutowe zakupy w Official Fanshop. Wygraj unikalne pamiątki i przeżyj niesamowite chwile!

6. Wyszukaj swoje ulubione miejsce: Bądź pierwszy w kolejce do biletów na mecze Wisły Kraków w europejskich pucharach oraz Pucharze Polski (od 1/4) i wspieraj nas z poziomu swojego miejsca na R22;

7. W promocyjnej cenie: kup bilet na mecze nieobjęte karnetem w specjalnej cenie przygotowanej wyłącznie dla posiadaczy karnetów;

8. Wyskocz ze znajomym na mecz: na swoim koncie znajdziesz voucher, który będziesz mógł wykorzystać trzykrotnie na zakup biletów dla kogoś, kogo możesz chciał zabrać na mecze Wisły przy R22 (zniżka -19,06%).

9. W sprzedaży zamkniętej możesz kupić karnet dla osoby, która go nie miała w zakończonym sezonie. Dzięki temu będziemy mogli zawsze razem kibicować Wiśle. Karnet dla drugiej osoby trzeba nabyć w jednej transakcji razem ze swoim abonamentem.

Do abonamentu dla dziecka na Sektor Rodzinny dodawany jest specjalny pakiet: 

Szalik Małego Wiślaka - wykonany z miękkiego materiału, jest obowiązkowy w zestawie każdego kibica Wisły Kraków, nie może go zabraknąć w zestawie dla najmłodszych.

Worek kibica - to praktyczne rozwiązanie dla małych kibiców. Idealny na treningi, wyjścia na stadion, czy do szkoły. Wykonany z trwałych materiałów, posłuży przez długi czas.

Smycz - Pozwala zawsze mieć klubowe barwy przy sobie. Świetnie sprawdzi się do przypięcia kluczy, identyfikatorów czy innych drobiazgów. 

- Barwy na mecze - Pomada w wiślackich barwach, posiada bezpieczne dla skóry składniki, łatwe do zmycia. Gotowe do użycia nawet kilka chwil przed meczem. Barwy na buzię i na stadion!

Album Małego Wiślaka - to idealna pamiątka dla każdego młodego fana Wisły Kraków.  W albumie można znaleźć ciekawostki, zdjęcia zawodników, miejsce na autografy oraz naklejki, co czyni go wyjątkowym i osobistym. Na koniec sezonu za zebranie wszystkich naklejek są specjalne nagrody!

Warto być razem na stadionie, by wspierać swój ukochany klub! 

KUP KARNET JUŻ TERAZ 


KARNETY 5 rat 0%

KARNETY 10 rat 0%

BILETY 2024/2025

MAPKA R22


Do zobaczenia na R22! 

Udostępnij