TS Wisła Kraków SA

Synerise wciąż w gronie Sponsorów Wisły Kraków!

1 tydzień temu | 11.07.2024, 12:30
Synerise wciąż w gronie Sponsorów Wisły Kraków!

Współpraca na linii Wisła Kraków - Synerise, która trwa od 2022 roku, będzie kontynuowana także w sezonie 2024/2025. Firma będąca pionierem sztucznej inteligencji w Polsce wciąż pełnić będzie rolę Sponsora Klubu. Jej logo widoczne będzie na rękawku pierwszej drużyny Białej Gwiazdy. 

Synerise to polska firma prężnie rozwijająca się w sektorze deep-tech w zakresie big data i sztucznej inteligencji. Macierzysta siedziba mieści się w Krakowie, ale swoje oddziały posiada także w Warszawie, w San Francisco oraz w Dubaju. W lipcu 2024 roku przedsiębiorstwo pozyskało 8,5 miliona dolarów w ramach rundy finansowania serii B+. Fundusze mają zostać wykorzystane na rozwój modelowania behawioralnego w oparciu właśnie o sztuczną inteligencję i usługi big data. Dzięki nowemu finansowaniu i strategicznemu partnerstwu z VTEX możliwa będzie ekspansja na dodatkowe rynki.   

Synerise specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych i oryginalnych rozwiązań technologicznych dla takich branż, jak bankowość, retail, eCommerce, automotive, insurance i telco. Podejmowane współprace z liderami w swoich dziedzinach dają możliwość działania na ponad 150 rynkach. Przedsiębiorstwo prowadzi szeroką politykę edukacyjną, która popularyzuje naukę również wśród najmłodszych, angażując się w rozmaite inicjatywy społeczne mające pomóc rozwinąć wiedzę z zakresu big data i sztucznej inteligencji. Więcej o firmie znajdziesz TUTAJ.

Umowa zawarta została na dwanaście miesięcy. Synerise pełnić będę też rolę Sponsora Meczu rozgrywanego przy R22.

Dziękujemy! 


Udostępnij