TS Wisła Kraków SA

Synerise Sponsorem Meczu #WISKAT

2 tygodnie temu | 17.11.2023, 22:40
Synerise Sponsorem Meczu #WISKAT

Sponsor Meczu - wiadomo - ważna sprawa! Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Synerise, która objęła tę rolę podczas kolejnego meczu domowego Białej Gwiazdy - z GKS-em Katowice.

Współpraca z firmą trwa już od 2019 roku, kiedy to przedsiębiorstwo zostało Partnerem krakowskiego klubu, a także czynnie wspierało działalność Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. Firma Synerise 3 lata później poszerzyła swoją współpracę i jej logo pojawiło się na koszulkach meczowych pierwszej drużyny Wisły Kraków.

Synerise jest polską firmą skupującą swoje zainteresowanie w sektorze deep-tech w zakresie big data i sztucznej inteligencji. Obok macierzystego oddziału w Krakowie posiada siedziby także w Warszawie, w San Francisco oraz w Dubaju. Specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych i oryginalnych rozwiązań technologicznych dla takich branż, jak Bankowość, Retail, eCommerce, Automotive, Insurance i Telco, kooperując z liderami w swoich dziedzinach, dostarczając rozwiązań dla klientów funkcjonujących na ponad 150 rynkach, pozwalające w sposób zautomatyzowany i autonomiczny podejmować ponad 1 mld decyzji dziennie.

Prócz podstawowej działalności przedsiębiorstwo realizuje również szeroką politykę edukacyjną, mającą popularyzować naukę, także wśród najmłodszych. Synerise prowadzi również działalność w zakresie popularyzacji wiedzy i wspierania edukacji na etapie szkolnym. Współtworzyła podcast Zrozumieć AI. Ponadto prowadziła m.in pierwszy w historii program wspierania edukacji w zakresie AI w szkołach podstawowych i w liceach - Synerise AI Schools - w którym wzięło udział ponad 2200 uczniów w ponad 300 grupach w 140 placówkach. CZYTAJ WIĘCEJ O FIRMIE. 

Firma Synerise już po raz drugi będzie pełnić rolę Sponsora Meczu. Pierwszy raz patronat objęli także podczas meczu #WISKAT.  Podczas sobotniego starcia nie zabraknie elementów związanych ze Sponsorem. W klubowych mediach pojawią się treści związane z promocją firmy. Znajdą się także na bandach LED, na telebimach czy na biletach. 

Cieszymy się na współpracę!

Udostępnij