TS Wisła Kraków SA

Stowarzyszenie Socios pozostaje Sponsorem Wisły Kraków!

6 dni temu | 11.07.2024, 10:20
Stowarzyszenie Socios pozostaje Sponsorem Wisły Kraków!

Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków, które stanowi ważne ogniwo struktury klubu, pozostaje w gronie oficjalnych Sponsorów! Logo organizacji przyozdabiać będzie rękawek koszulki meczowej pierwszego zespołu, a wsparcie płynące ze strony członków obejmować będzie poszczególne obszary funkcjonowania 13-krotnego mistrza Polski.

Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków to jedyna taka organizacja w Polsce, która zrzesza fanów Białej Gwiazdy wspierających działalność i rozwój TS Wisła Kraków oraz Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. Członkowie Socios, których aktualnie jest ponad 3200, mają prawo współdecydować o przeznaczeniu zebranych środków na wybrany cel. Największe projekty realizowane również przez Stowarzyszenie, to modernizacja przestrzeni pod nowy Official Fanshop czy budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią, na którym szkolić może się młodzież z Akademii. Do tej pory Socios przekazało Wiśle Kraków blisko 8 000 000 zł.

Ze wsparciem Socios Wisła jako Sponsora Meczu domowego z Polonią Warszawa wejdzie Biała Gwiazda w rozgrywki Betclic 1 Ligi. 

Dołącz do grona Socios Wisła i stań się częścią unikatowej społeczności, która wkrótce wkracza w obchody 6-lecia, czego już teraz gratulujemy! ZOSTAŃ SOCIOS

Dziękujemy za nieustanne wsparcie!

Udostępnij