TS Wisła Kraków SA

Spędź Dzień Dziecka z Wisłą Kraków!

3 tygodnie temu | 25.05.2024, 10:00
Spędź Dzień Dziecka z Wisłą Kraków!

Na to święto czekają najmłodsi kibice! Dzień Dziecka - bo o nim mowa - przy R22 obchodzić będziemy już w niedzielę 26 maja w godzinach 10.00-18.00 na parkingu przed sektorem C. Wtedy też Biała Gwiazda zmierzy się w ligowym meczu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

Strefa zostanie zlokalizowana na parkingu od strony ulicy Reymonta. Udział we wszystkich atrakcjach jest oczywiście bezpłatny. Co w niej znajdziecie?

- Straż pożarna zaprezentuje swój sprzęt: wozy bojowe, quady. Będzie można wziąć udział w wyzwaniu, które będzie polegało na zbudowaniu jak najwyższej wieży ze skrzyń będąc na specjalnej uprzęży.

- Wojsko – 5 pułk dowodzenia pokaże zarówno dwa duże wozy łączności a także przygotowany zostanie namiot, w którym prezentowana będzie prawdziwa broń.

- Wodociągi Miasta Krakowa zaprezentują beczkowóz z którego będzie można napić się czystej wody prosto z kranu a także zapraszamy na ich stanowisko edukacyjne.

Przewidzieliśmy również animacje: malowanie twarzy, puszczanie baniek, wspólne zabawy dla najmłodszych. W strefie dmuchańców znajdziecie zamki do skakania, czy też ściankę wspinaczkową.

Strefa Socios i strefa Akademii Wisły Kraków to wyzwania sportowe, gdzie możecie pograć w siatkonogę, czy też uczestniczyć w minirozgrywkach na przygotowanym boisku.

Z pewnością nie będziecie głodni, gdyż w strefie wystawione będą foodtrucki i grill, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Obok sklepu zostanie wystawiony Puchar Polski, zapraszamy również do robienia sobie zdjęć z naszym cennym trofeum.

W strefie miasteczka znajdziecie również koraliki wodne, strefę gier logicznych a także zapraszamy wszystkich do udziału w grze terenowej!

Na Sektorze Rodzinnym i Szkolnym wystawione będzie również stanowisko z Lodami od Mini Melts.

Ale to nie wszystko!

Wraz z naszym Partnerem IUVI, SmartGames i ATENEUM przygotowaliśmy dla Was 1906 nagród niespodzianek. Konkursy będą organizowane w kilku miejscach: Strefa miasteczka, dół sektora E, na Sektorze Rodzinnym oraz na Sektorze Szkolnym – tym razem na trybunie G.

Zapraszamy już od godziny 10:00!

Do zobaczenia!

Udostępnij