Remis Czarnogóry w meczu towarzyskim. Fatos Beqiraj z występem od pierwszej minuty

3 lata temu | 11.11.2020, 20:24

Podsumowanie występu Wiślaka w kadrze.

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Czarnogóry zdecydował, że w pierwszym składzie prowadzonej przez niego kadry znajdzie się miejsce dla zawodnika krakowskiej Wisły Fatosa Beqiraja, który na boisku przebywał do 56. minuty. Pierwsza odsłona rywalizacji okazała się niezwykle wyrównana, a próby zaskoczenia bramkarzy mało skutecznie, więc obie ekipy schodziły do szatni przy bezbramkowym remisie.

W drugiej połowie Czarnogórcy przejęli inicjatywę i ruszyli do ataków. Gospodarze częściej operowali piłką, wypracowując sobie sytuacje podbramkowe, ale ani jednej nie zamienili na gola i ostatecznie po 90 minutach na tablicy wyników było 0:0.

Czarnogóra - Kazachstan 0:0

Czarnogóra: Petković - Raspopović, Sofranac, Milović (22' Simić), Balić - Raicković, Mirković (77' Janković) - Boljević (77' Jovanović), Jovović (56' Osmajić), Vujnović (56' Jovetić) - Beqiraj (56' Islamović)

Kazachstan: Nepogodov - Kerymzhanov, Logvinenko (74' Marochkin), Beysebekov (46' Alip) - Dosmagambetov, Darabayev (61' Pertsukh), Kuat, Fedin, Bystov (61' Vorogovskiy) - Khiznichenko (85' Abiken), Zhangylyshbay (61' Schetkin)