#PrzyR22: 9-14 listopada

2 lata temu | 15.11.2021, 12:19

Podsumowanie wydarzeń z minionego tygodnia.

Wisła All in! Games Kraków z mistrzostwem Polski!

W we wtorek 9 listopada sekcja CS:GO Wisły All in! Games Kraków zdobyła mistrzostwo Polski, dzięki czemu zagra między innymi na kultowym Intel Extreme Masters w Katowicach.

LOVE Catering oficjalnym Partnerem Akademii Wisły Kraków

LOVE Catering dołącza do grona społeczności biznesowej Wisły Kraków, wspierając w zakresie żywienia podopiecznych Akademii. Dbałość o jakość posiłków, odpowiedni dobór produktów bogatych w makroelementy to tylko nieliczne wartości gwarantowane przez firmę, która właśnie stała się częścią środowiska biznesowego Białej Gwiazdy. LOVE Catering, czyli restauracja zamknięta w pudełku, dostarcza klientom najwyższej jakości posiłki, które mieszczą się w kategorii premium. Podczas Derbów Krakowa Strefa VIP gościła przedstawicieli Love Cateringu, którzy gościom tej przestrzeni serwowali przykładowe dania. Od teraz każdy kibic Białej Gwiazdy może skorzystać z kodu rabatowego w wysokości 10% na wszystkie diety.

Rumunia U-20 - Polska U-20 2:1, Biegański bez minut

W ramach towarzyskiego Turnieju Ośmiu Narodów reprezentacja Polski do lat 20 przegrała w Bukarszcie ze swoimi rówieśnikami z Rumunii 1:2. Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził bramkarz Białej Gwiazdy - Mikołaj Biegański.

Stal Mielec - Wisła Kraków 1:1

Na zakończenie krótkiego zgrupowania w Woli Chorzelowskiej piłkarze 13-krotnego mistrza Polski stanęli w szranki z zespołem Stali Mielec. Jako pierwsi receptę na pokonanie bramkarza rywala znaleźli Wiślacy, którzy objęli prowadzenie w 38. minucie za sprawą celnego uderzenia Krystiana Wachowiaka. Po przerwie Biało-Niebiescy ruszyli do odrabiania strat, co w 52. minucie przyniosło im trafienie wyrównujące autorstwa Aleksandara Koleva. W dalszej fazie spotkania żadnej ze stron nie udało się przechylić zwycięskiej szali na swoją korzyść, skutkiem czego piątkowa potyczka zakończyła się remisem 1:1.

Eliminacje Euro U-21 2023: Niemcy U-21 - Polski U-21 0:4, 90 minut Gruszkowskiego, Starzyński poza kadrą

W piątkowy wieczór reprezentacja Polski do lat 21 rozegrała kolejne spotkanie w ramach eliminacji Euro U-21 2023. Tym razem podopieczni trenera Macieja Stolarczyka udali się za zachodnią granicę, by stanąć w szranki z zespołem Niemiec. Od początku mecz układał się po myśli Biało-Czerwonych, którzy już po kwadransie gry prowadzili 3:0 po dwóch bramkach Adriana Benedyczaka oraz jednym trafieniu Michała Skórasia. W 90. minucie z kolei piłkę do siatki posłał Kacper Kozłowski, pieczętując tym samym efektowne zwycięstwo Polaków. Całe spotkanie na placu gry spędził Konrad Gruszkowski, natomiast Piotr Starzyński nie znalazł się w kadrze meczowej.