#PrzyR22: 18-24 października

2 lata temu | 25.10.2021, 15:58

Podsumowanie minionego tygodnia.

2. miejsce Wisły Kraków Amp Futbol podczas turnieju w Warszawie

Miniony weekend zawodnicy z wiślackiej sekcji Amp Futbolu spędzili w Warszawie, gdzie wzięli udział w turnieju. W trakcie zmagań zawodnicy Białej Gwiazdy rywalizowali z takimi zespołami, jak Warta Poznań, Widzew Łódź, Legia Warszawa oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała i zakończyli rywalizację na drugim stopniu podium.

11. kolejka Centralnej Ligi Juniorów U-18: UKS SMS Łódź - Wisła Kraków 1:0

W meczu 11. serii gier Centralnej Ligi Juniorów U-18 młodzi Wiślacy udali się do Łodzi, by zmierzyć swoje siły z tamtejszym zespołem UKS SMS Łódź. Starcie w mieście włókniarzy szybko ułożyło się po myśli gospodarzy, bowiem już w 8. Minucie objęli prowadzenie, którego nie oddali już do ostatniego gwizdka arbitra.

12. kolejka PKO Bank Polski Ekstraklasy: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 0:5

Sobotni pojedynek przy R22 od początku do końca był pod pełną kontrolą gości z Wrocławia, którzy po niespełna trzydziestu minutach gry prowadzili już 3:0. Dwie bramki padły autorstwa Erika Expósito, natomiast jedno trafienie dorzucił Diogo Verdasca. Biała Gwiazda próbowała swoich szans, jednak tego wieczora była bezradna, co bez najmniejszych skrupułów wykorzystali Wojskowi, dokładając dwa kolejne gole w drugiej części meczu. Ponownie na listę strzelców wpisał się Expósito, pewnie egzekwując rzut karny, natomiast „kropkę nad i” postawił Marcel Zylla, który ustalił wynik spotkania.

Pewne zwycięstwo Wiślaczek

W niedzielne popołudnie podopieczne trenera Andrzeja Żądło odniosły kolejne zwycięstwo. Tym razem po trzech bramkach Natalii Korczek oraz dwóch trafieniach Małgorzaty Kołodziejskiej piłkarki Białej Gwiazdy pokonały w delegacji Lubomir Wiśniowa 5:0.