Przegrana Wiślaczek w sparingu z Legią Warszawa

2 lata temu | 28.02.2022, 17:37

Informacja o meczu Wiślaczek.

Pierwsza połowa należała do wyrównanych. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje do strzelenia bramki, jednak finalnie po serii kilku indywidualnych błędów w obronie Wiślaczki na przerwę schodziły przegrywając 0:1.

W drugiej połowie inicjatywę zdecydowanie przejęły przeciwniczki, które stwarzały sobie sytuacje bramkowe głównie dzięki bardzo dobrym prostopadłym podaniom. Konsekwentna gra w ofensywie przełożyła się na podwyższenie wyniku przez ekipę gospodarzy. Drużyna z Krakowa mimo trzybramkowej przewagi przeciwniczek nie poddawała się i tuż przed końcem meczu Julia Zielińska - potężnym uderzeniem sprzed szesnastki - zdobyła honorową bramkę.

Legia Warszawa - Wisła Kraków 3:1
Bramka dla Wisły: Julia Zielińska

Wisła Kraków: Karolina Kowalczyk - Zuzanna Szczypińska, Zuzanna Pokorniak, Zuzanna Biernacka, Małgorzata Kołodziejska, Natalia Filar, Iwona Pawlik, Karolina Szarek, Aleksandra Jeziorska, Katarzyna Drobny, Natalia Lizonczyk oraz Oliwia Lipnicka, Weronika