TS Wisła Kraków SA

Praca w Official Fanshop - pracownik meczowy

2 dni temu | 15.10.2024, 15:00

Official Fanshop to stały punkt odwiedzin stadionu przy R22. W związku z rozwojem tego obszaru poszukujemy osób do pracy na stanowisku sprzedażowym w dniu meczowym. Aplikuj, jeśli jesteś osobą pełną pasji, zaangażowania, a dodatkowo interesujesz się futbolem!

Twój zakres obowiązków:

• aktywna obsługa klientów;

• dbanie o wygląd i czystość wyspy handlowej;

• zatowarowanie oraz kontrola stanu magazynowego;

• alokacja zasobów;

• wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne;

• dbanie o dobry wizerunek sklepu i Klubu;

• realizacja strategii marketingowej Klubu;

Nasze wymagania:

• znajomość obsługi kasy fiskalnej;

• obsługa klienta;

• dyspozycyjność;

• proaktywne podejście do pracy zespołowej;

• umiejętność pracy pod presją;

• znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym;

• dobra organizacja i optymalizacja czasu;

• znajomość pakietu MS Office;

• status ucznia lub studenta mile widziany;

• zainteresowanie piłką nożną i obecnymi trendami panującymi wśród kibiców będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

• elastyczny grafik;

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;

• możliwość budowania doświadczenia zawodowego w ogólnopolskiej marce, jaką jest Wisła Kraków;

• realizację odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku fanów piłki nożnej;

• atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do 27 października 2024 roku na adres mailowy[email protected]

W przesyłanych dokumentach prosimy o umieszczenie poniższej formuły:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków S.A. (KRS: 0000130748) w celu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

8013056