TS Wisła Kraków SA

Poszukujemy stażystów do Akademii Wisły Kraków! Spróbuj swoich sił

2 tygodnie temu | 03.06.2024, 12:16
Poszukujemy stażystów do Akademii Wisły Kraków! Spróbuj swoich sił

Chcesz rozpocząć zawodową przygodę i chciałbyś zdobyć niezbędne doświadczenie? Akademia Piłkarska Wisły Kraków poszukuje stażystów do działu komunikacji. Chcesz poznać od kulis funkcjonowanie Akademii Białej Gwiazdy? Nie zwlekaj i wyślij nam swoją aplikacje! 

Akademia Piłkarska Wisły Kraków jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się szkółek piłkarskich w naszym kraju. Teraz możesz stać się jej częścią. Poszukujemy młodych i ambitnych osób, które swobodnie czują się w sferze komunikacji i mediów społecznościowych.  

Wiesz, jak nakręcić rolkę na Instagram i Facebook lub stworzyć angażujący post na portal X? Nie straszne jest dla Ciebie napisanie relacji z meczu, czy większego reportażu z życia Akademii Wisły? Jeśli tak, to czekamy właśnie na Ciebie! 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenie na zawodowej drodze, jak i tych, które chcą poszerzyć swoje zawodowe umiejętności. 

Wymagania: 

- Umiejętność redagowania i tworzenia treści na stronę www (zarówno krótsze, newsowe formy, jak i dłuższe reportaże); 

- Swoboda w poruszaniu się i tworzeniu treści w mediach społecznościowych (przede wszystkim na kanałach: Facebook, Instagram, X);

- Otwartość i komunikatywność;

- Prawo jazdy kat. B;

- Doświadczenie w zakresie marketingu, PR i komunikacji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy: 

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednym z najstarszych i najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce;

- Wsparcie doświadczonego zespołu w realizacji bieżących zadań;  

- Realny wpływ na tworzenie polityki komunikacyjnej Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków; 

- Możliwość pracy przy ciekawych projektach i wydarzeniach realizowanych przez Akademię Piłkarską Wisły Kraków; 

- Szansa na stałe zatrudnienie po zakończeniu stażu;  

Aplikacje wraz z próbką tekstu (na dowolny piłkarski temat) prosimy nadsyłać na adres: [email protected] do 20 czerwca.

W przesyłanych dokumentach prosimy o umieszczenie poniższej formuły:"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków S.A. (KRS: 0000130748) w celu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Udostępnij