Porażka Polski U-19, 45 minut Brody

4 lata temu | 14.10.2019, 20:04

Występ Wiślaka w kadrze narodowej.

Mimo dosyć wyrównanego początku spotkania, po pierwszych 45 minutach to gospodarze schodzili do szatni w zdecydowanie lepszych humorach. Prowadzenie Albańczykom zapewnił Ernest Muçi, który wpisał się na listę strzelców chwilę po rozpoczęciu 3 kwadransa rywalizacji. Biało-Czerwoni wrócili na murawę zmotywowani, jednak ich zapał w stanowczy sposób ostudził Muçi, w 53. minucie pokonując golkipera przyjezdnych. Wydawało się, że Czerwono-Czarni spokojnie dowiozą do końca dwubramkową przewagę, jednak na 7 minut przed końcem pojedynku sygnał do ataku dał Oskar Nowak, zdobywając kontaktowego gola. Po trafieniu Polacy odważniej ruszyli do ataków, licząc na wyrównanie. Niestety nadzieje młodzieżowców rozwiał Marvin Çuni, pewnym strzałem ustalając rezultat meczu na 3:1.

Albania U-19 -Polska U-19 3:1 (1:0)