Polska U-20: Portugalia zdeklasowana, występ Dudy

1 rok temu | 08.09.2023, 19:53

Reprezentacja Polski do lat 20 wyśmienicie wręcz weszła w towarzyski turniej Elite Round, pokonując Portugalię 4:0. W 55. minucie na boisku zameldował się pomocnik Białej Gwiazdy - Kacper Duda - zastępując strzelca jednej z bramek.

Biało-Czerwoni potrzebowali pięć minut, aby trzykrotnie skarcić rywali. Pierwszy z goli padł w 33. minucie, kiedy to wynik otworzył Polak. Chwilę później bramkarzowi Portugalii nie dał szans Błachewicz, a następnie na listę strzelców wpisał się Marczuk. Ostatnią z bramek strzelili krótko po rozpoczęciu drugiej części meczu, kiedy to do siatki trafił Pieńko.

W poniedziałek Polacy zmierzą się w Legnicy z rówieśnikami z Niemiec.

Polska - Portugalia 4:0 (3:0)