Polska U-17: Polacy gorsi od Anglików w rzutach karnych

5 lat temu | 10.09.2019, 20:19

Udział Wiślaków w meczu kadry U-17.

Faworytami finału byli goście, którzy ostatecznie obronili tytuł. Przez cały turniej pokazywali wysoki poziom, grając kombinacyjną piłkę z wysokim pressingiem.

Polacy zremisowali całe spotkanie 2:2, jednak w serii rzutów karnych wykorzystali tylko jedną szansę przy trzech skutecznych strzałach Anglików.

Aleksander Buksa wyszedł na ten mecz w pierwszym składzie i został zmieniony tuż po przerwie, natomiast Daniel Hoyo-Kowalski zmienił Jakuba Kisiela w 90. minucie spotkania.

Polska U-17 - Anglia U-17 2:2 (2:2)
0:1 Elliott 4' (k)
0:2 Musiala 10'
1:2 Cielemęcki 30'
2:2 Kozłowski 38'