Podsumowanie debiutu: Tachi

1 rok temu | 19.02.2023, 13:25

Debiut Tachiego.

25-letni obrońca znalazł się w kadrze meczowej na sobotnią rywalizację, a spotkanie w Gdyni rozpoczął na ławce rezerwowych, z perspektywy której przyglądał się poczynaniom swoich kolegów w pierwszej połowy. Po intensywnej rozgrzewce defensor stanął przy linii bocznej, po czym po raz pierwszy wybiegł na boisko w wiślackim trykocie, zastępując w 62. minucie Kacpra Dudę. Tachi zajął miejsce na środku obrony, wspierając Igora Łasickiego i Borisa Moltenisa w rozbijaniu ataków rywala.

Urodzony w Fuenlabradzie szybko, bo zaledwie dwie minuty później, zapisał się w sędziowskim protokole, notując asystę przy trafieniu Matusza Młyńskiego, przyczyniając się tym samym do zwycięstwa Wisły, która pokonała Arkę 3:1.