TS Wisła Kraków SA

ORLEN OIL Sponsorem Meczu #WISPIA

2 tygodnie temu | 31.03.2024, 08:00
ORLEN OIL Sponsorem Meczu #WISPIA

Półfinałowe starcie Pucharu Polski zapowiada się emocjonująco nie tylko na boisku, ale i na trybunach! Do tej ważnej potyczki zawodnicy Wisły Kraków przystąpią ze wsparciem ORLEN OIL w roli Sponsora Meczu.

ORLEN OIL aktywnie uczestniczy w życiu Wisły Kraków, wspierając klub w roli Sponsora Strategicznego, ale także angażując się w funkcjonowanie pierwszej drużyny, rezerw, Akademii, sekcji: Wisły Women, Amp Futbol, Blind Football oraz zespołu oldbojów. Logo firmy widoczne jest także podczas wydarzeń organizowanych pod egidą Białej Gwiazdy, które promują sport i zdrową rywalizację.

To już trzeci mecz w tym sezonie, kiedy ORLEN OIL jest Sponsorem Meczu rozgrywanego przy R22. Przed rywalizację Pucharu Polski z Piastem Gliwice kibice będą mieli możliwość zdobycia piłek z autografami zawodników Wisły Kraków, które zostaną wykopane w trybuny przez piłkarzy tuż po wyjściu na rozgrzewkę. Warto zatem przyjść wcześniej na stadion!

ORLEN OIL wyeksponowany zostanie w komunikacji meczowej, która dostępna będzie w Social Mediach klubu, a także w przestrzeni stadionowej.

Więcej na temat Sponsora Meczu TUTAJ

Udostępnij