Oldboje z trzecim zwycięstwem w lidze

2 lata temu | 17.05.2022, 14:47

Wiślaccy Oldboje z kolejnym zwycięstwem.

Zgodnie z planem

W pierwszej kolejce rozgrywek krakowianie zmierzyli się z Oldbojami Garbarni Kraków. Biała Gwiazda okazała się wówczas zdecydowanie lepsza od swojego rywala, którego pokonała aż 12:0.

W kolejnej serii gier Wiślacy w meczu wyjazdowym podejmowali Opatkowiankę Opatkowice. Ten rywal sprawił Wiśle nieco więcej problemów, jednakże nie przeszkodziło to krakowianom w odniesieniu kolejnego zwycięstwa. Tym razem ekipa spod Wawelu pokonała przeciwnika aż 6:2.

Po trzecią wygraną

W trzeciej kolejce rozgrywek Wisła Kraków zagrała ligowe spotkanie, w którym jej przeciwnikiem była drużyna Orła Piaski Wielkie. W roli faworytów tego starcia stawiani byli piłkarze Białej Gwiazdy, czego słuszność zresztą udowodnili w czasie spotkania.

Mimo że mecz nie zaczął się dla nich najlepiej, bowiem to Orzeł jako pierwszy wyszedł na prowadzenie, w kolejnych minutach Wiślacy starali się doprowadzić do remisu, a następnie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, co udało się im już w pierwszej połowie. Piotr Brożek popisał się niesamowitą skutecznością, najpierw trafiając na 1:1, a następnie dokładając jeszcze dwa trafienia.

Druga połowa toczyła się już tak, jak życzyliby sobie tego kibice Wisły Kraków. Wiślacka drużyna zdecydowanie udowodniła swoją wartość, dokładając jeszcze trzy gole. Jedną z nich strzelił wspomniany już wcześniej Piotr Brożek, a autorem dwóch pozostałych trafień był jego brat – Paweł.

W czwartej kolejce rozgrywek, która zaplanowana jest na 23 maja Wisła Kraków zmierzy się z Grębałowianką Kraków.

Orzeł Piaski Wielkie – Wisła Kraków 1:6 (1:3)

Bramki dla Wisły: Piotr Brożek x4, Paweł Brożek x2