Niespodziewana porażka Czarnogóry, występ Fatosa Beqiraja

3 lata temu | 14.10.2020, 09:22

Mecz z udziałem Wiślaka.

Jako pierwsi gola we wtorkowym meczu strzelili gospodarze. Po nieco ponad 30. minutach gry Igor Jovetić pokonał broniącego dostępu do bramki Luksemburga Anthonego Morisa. Dla wspomnianego piłkarza był to już trzeci mecz z rzędu, w którym udało mu się wpisać na listę strzelców. Taki wynik utrzymywał się do 42. minuty. Wówczas Edvin Muratović, czyli obecny piłkarz Dudelange, trafił na 1:1 i wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Na kolejną bramkę musieliśmy czekać praktycznie do końcówki meczu. Wcześniej, bo w 66. minucie gry, na boisku pojawił się Fatos Beqiraj. Zawodnik Białej Gwiazdy zmienił Dino Islamovicia. Gol, który dał Luksemburgowi wygraną padł natomiast w 86. minucie, a jego strzelcem był Danel Sinani.

Po czterech rozegranych kolejkach reprezentacja Czarnogóry ma na swoim koncie dziewięć punktów. W piątej kolejce Ligi Narodów Dzielne Sokoły zmierzą się natomiast z Azerbejdżanem.

Czarnogóra - Luksemburg 1:2 (1:1)
1:0 Ivanović 34'
1:1 Muratović 42'
1:2 Sinani 86'

Czarnogóra: Mijatović - Raspopović (79' Vukcević), Savić, Simić, Radunović - Vukcević - Ivanović (Janković 86'), Kosović (78' Scekić), Jovetić, Haksabanović - Islamović (66' Beqiraj)

Luksemburg: Moris - Carlson, Gerson, Jans, Skenderović - Barreiro Martins - Sinani, Thill (58' Deville) - Mica Pinto, Muratović (89' Da Graca) - Rodrigues