Liga Narodów UEFA: Zwycięstwo Kazachstanu, Żukow bez występu

2 lata temu | 24.03.2022, 20:08

Sprawozdanie z meczu Ligi Narodów UEFA.

W pierwszej połowie oba zespoły długo nie mogły znaleźć recepty na sforsowanie defensywy rywala, przez co przez długi czas na Stadionul Zimbru w Kiszyniowie utrzymywał się bezbramkowy remis. Zmieniło się to jednak po strzale Nicolaescu, który tuż przed przerwą wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

Straty odrobione z nawiązką

Po przerwie podopieczni trenera Borisa Glushkova ruszyli do odrabiania strat, dzięki czemu w 64. Minucie doprowadzili do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się Maliy. Nie była to jednak ostatnia bramka tego dnia, gdyż po niefortunnej interwencji Posmaca piłka zatrzepotała w siatce, skutkiem czego Kazachstan pokonał Mołdawię 2:1. Rewanż odbędzie się we wtorek 29 marca w Nur-Sułtanie.

Mołdawia - Kazachstan 1:2 (1:0)
1:0 Nicolaescu 45+1’