Liga Narodów: Pewne zwycięstwo Czarnogóry

3 lata temu | 17.11.2020, 22:48

Wygrana Czarnogóry, Beqiraj na ławce.

Strzelanie we wtorkowym meczu już w 14. minucie rozpoczął Stefan Jovetić. Następnie dwie bramki Boljevicia sprawiły, że na przerwę obie drużyny schodził przy wyniku 3:0 dla Czarnogóry. Po przerwie Mugosa podwyższył prowadzenie i jednocześnie ustalił wynik na 4:0.

Zwycięstwo nad Cyprem spowodowało, że kadra Czarnogóry jest już pewna gry w Dywizji B Ligi Narodów. Po sześciu meczach ma na koncie 13 punktów.

Czarnogóra - Cypr 4:0 (3:0)
1:0 Jovetić 14'
2:0 Boljević 25'
3:0 Boljević 28'
4:0 Mugosa 60'

Czarnogóra: Mijatović - Vukcević, Vujacić, Simić, Marusić - Boljević (71' Jovović), Bakić (61' Kosović), Scekić (72' Radunović), Haksabanović - Mugosa (71' Islamović), Jovetić (61' Savicević)

Cypr: Demetris - Ioannou, Sielis, Laifis, Kyriakou - Kastanos (85' Makris), Artymatas (46' Kyriakou), Kousoulos (65' Gogić) - Ioannou (66' Loizou), Pittas - Kakoulis (65' Tzionis)