TS Wisła Kraków SA

KUPCZYK Kompresory i Elektronarzędzia Sponsorem Meczu #WISTYC

1 miesiąc temu | 19.02.2024, 16:30
KUPCZYK Kompresory i Elektronarzędzia Sponsorem Meczu #WISTYC

Pierwsze ligowe starcie w rundzie wiosennej nie może się odbyć bez wsparcia Sponsora Meczu. Dziękujemy firmie KUPCZYK Kompresory i Elektronarzędzia, której przypadła ta rola! 

Firma KUPCZYK istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat jako doświadczony dostawca podnośników samochodowych, maszyn wulkanizacyjnych, stacji klimatyzacji, kompresorów (sprężarek) tłokowych i śrubowych, pomp sprężarkowych, wózków warsztatowych, elektronarzędzi, narzędzi ręcznych i pneumatycznych, urządzeń do spawania i rozruchu, maszyn budowlanych i stolarskich zarówno dla indywidualnych odbiorców jak również serwisów samochodowych oraz firm i instytucji.

Firma Kupczyk kładzie duży nacisk na rozwój marki własnej tworząc linię produktową sygnowaną własnym logo. Ponadto jesteśmy dystrybutorem produktów renomowanych europejskich firm: Bosch, Makita, Metabo, Facom, Beta, Honda, Hazet. CZYTAJ WIĘCEJ O FIRMIE. 

Wszystkie oferowane przez nas produkty są syntezą wiedzy, wieloletnich doświadczeń oraz zastosowania nowoczesnych technologii. Zróżnicowana gama urządzeń, uzupełniona szerokim zakresem akcesoriów pozwala na kompleksowy dobór sprzętu spełniającego oczekiwania klientów.

Piątkowy mecz z GKS-em Tychy będzie okazją do debiutu firmy  KUPCZYK Kompresory i Elektronarzędzia w roli Sponsora Meczu.

Od obecnego sezonu 2023/2024 firma KUPCZYK powróciła na R22 w roli Oficjalnego Partnera Białej Gwiazdy. Podczas sobotniego meczu ligowego reklama przedsiębiorstwa będzie widoczna w wielu miejscach na stadionie, a także w komunikacji klubowej. 

Dziękujemy za wsparcie! 

Udostępnij